InternetUA

https://internetua.com/

Вчені знайшли першого хижака на Землі

Група вчених виявила недалеко від міста Лестер, Англія, скам'янілість стародавньої медузи, яка жила 560 млн. років тому. Вчені вважають, що це перший представник тварин-хижаків на Землі, а також це перша настільки стародавня істота з чіткою будовою тіла, пише Daily Mail .

Стародавню істоту, яка нагадує за будовою тіла, сучасну медузу знайшли в скам'янілості, вік якої 560 млн років. Цю медузу назвали на честь відомого британського телеведучого та творця документальних фільмів про природу Девіда Аттенборо – Auroralumina attenboroughii. До речі, цей 96-річний британський журналіст і письменник досі працює на BBC.

Найперший хижак на Землі, жив на морському дні, мав витягнуту форму тіла та безліч щупалець, якими тварина ловила інших живих істот. Довжина тіла цієї істоти становила приблизно 18 див.

"Вважається, що сучасні групи складних багатоклітинних тварин, таких як медузи з'явилися лише 540 млн років тому після кембрійського вибуху. Це був період бурхливого розвитку життя на Землі після масового вимирання. Але цей хижак жив на 20 млн років раніше і це рання істота з чіткою будовою тіла, яка нам відома", - каже автор відкриття Філ Вілбі з Британської геологічної служби.

Вчені виявили понад тисячу скам'янілостей стародавніх тварин, серед яких виділялася ця знахідка. Вчені проаналізували радіоактивний мінерал циркон у породі, що оточує скам'янілість, щоб з'ясувати вік першого хижака на Землі.

За словами вчених, їм вдалося виявити лише одну таку скам'янілість, але вони вважають, що десь можна знайти й інші. Ці скам'янілості можуть бути ключем до розуміння того, коли зародилося на Землі складне багатоклітинне життя. Ця давня медуза належить до групи тварин, до якої входять сучасні корали, медуз та актинії.

"Це дивовижна знахідка, ми бачимо чітку будову тіла, щупальця, якими ця тварина захоплювала свою жертву, як це роблять сучасні корали та актинії. Ця істота не схожа на жодну тварину з того ж періоду часу", - каже Френкі Данн з Оксфордського університету .

За словами вчених, саме внаслідок кембрійського вибуху анатомія різних груп тварин зафіксувала свою форму на наступні 500 млн. років.

10 евристик Якоба Нільсена були створені без акценту щодо застосування для веб сайтів, додатків чи інших конкретних інтерфейсів.
Останні новини

Credit Suisse стремится выкупить свой долг на $3 миллиарда в попытках успокоить инвесторов.

Швейцарский банк Credit Suisse предложил выкупить до 3 миллиардов долларов старших долговых бумаг в попытках успокоить опасения инвесторов на фоне падения акций и слухов о финансовых проблемах.

Finance.UA

Что министр обороны Украины сказал российским военным, а Путин ‐ украинским.

Что министр обороны Украины сказал российским военным, а Путин ‐ украинским.

Министр обороны Украины Алексей Резников обратился к российским военным. Он также произнес слова и для военного руководства России, так как именно оно, по словам Резникова, будут принимать решение о дальнейшем ходе войны. МЫ ЗАПУСТИЛИ EMAIL-РАССЫЛ...

Жданов объяснил, как иранским дронам удалось долететь до пригорода Киева.

Жданов объяснил, как иранским дронам удалось долететь до пригорода Киева.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #аналитика #дронкамикадзе UA - Іранським дронам-камікадзе вдалося пролетіти сотні кілометрів із півдня України до Київської області. За словами військового екс...

1 6

Ракетница Путина пуста. В РФ придумали, чем бить по Украине – Свитан

Ракетница Путина пуста. В РФ придумали, чем бить по Украине – Свитан

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #россия #ракеты #дрон UA - У Росії закінчились ракети. Їх залишився буквально недоторканний запас, який не можна використати. Через це Кремль був змушений пер...

1 1

Путинская мобилизация угробит и солдат, и Россию. Что будет с детьми кремлевских небожителей?

Путинская мобилизация угробит и солдат, и Россию. Что будет с детьми кремлевских небожителей?

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #россия #экономика #мобилизация UA - Оголошена Путіним мобілізація в Росії доконає як солдатів, яких везуть на фронт, так і саму країну. При цьому діти оточен...

Российские офицеры - в ярости на командование. Армию поразил кризис

Российские офицеры - в ярости на командование. Армию поразил кризис

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фейгин #федоров#мобилизация UA - Військовий експерт Юрій Федоров в ефірі @ФЕЙГИН LIVE розповів, які проблеми у росіян підсвітила оголошена мобілізація. Він також спро...

Путин уломал Лукашенко? Обезумевшие диктаторы готовят новое вторжение в Украину.

Путин уломал Лукашенко? Обезумевшие диктаторы готовят новое вторжение в Украину.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #freedom #путин #лукашенко #россия #беларусь UA - Російський та білоруський диктатори можуть готувати нове вторгнення в Україну на найближчу зиму чи весну. Про це свід...

1 14