Підозрюваних у вбивстві ветерана АТО відпустили додому.

Чотирьох фігурантів справи про вбивство ветерана АТО Віталія Олешка з позивним "Сармат" Бердянський міськрайонний суд відпустив під домашні арешти.

Адвокат Дмитро Бубнов, який представляє інтереси вдови Тетяни Олешко, повідомив про це hromadske.

Запобіжний захід змінили обвинуваченим Михайлу Сигиді, Миколі Ломаці, Олександру Обухову, Максиму Владимиренкову. Захист просив суд призначити їм нічні домашні арешти.

"Я вважаю, що таке рішення суд ухвалив передчасно. Ми та прокурор просили продовжити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Ми вважаємо, і прокурор заявляв про це у своєму клопотанні, що існують усі ризики, які ним були озвучені, — це переховування, тиск на розслідування, створення алібі, зустріч з ще невстановленими у даній справі особами, тиск на потерпілих та свідків будь-яким чином, щоб вони змінили свідчення", — сказав адвокат.

Захисник Сигиди Вадим Кравцов заявив, що не вважає обґрунтованими ризики.

Свідок у справі та побратим вбитого Олешка Антон Пшеничний обурився таким рішенням суду. Сказав, що один з обвинувачених погрожував потерпілій.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie