InternetUA

https://internetua.com/

Соратники Навального з'ясували, куди зникла колишня дружина путіна.

На YouTube-каналі Олексія Навального вийшов новий фільм-розслідування. Присвячений він колишній дружині володимира путіна Людмилі. Тривалість відео становить 44 хвилини. Розслідування підготували соратники Навального, який, як відомо, сидить у колонії суворого режиму.

Ще в нульові роки Людмила Путіна займалася створеним спеціально для неї «Центром розвитку російської мови». У 2009 році організацію перейменували. Вона перетворилася на фонд «Центр розвитку міжособистісних комунікацій».

У червні 2013 року володимир путін розлучився з дружиною. Через два роки Людмила одружилася з Артуром Очеретним, який нині керує фондом. Вона взяла прізвище нового чоловіка.

Поки що нічого кримінального чи підозрілого. Проте з'ясовується, що мерія Москви та Управління справами президента Росії передали фонду у власність особняк поряд з Кремлем на Воздвиженці. Будинок був збудований у 1774 році і є пам'яткою архітектури. Це не завадило його новим власникам добудувати до будівлі два поверхи. Порушення обурило москвичів, але зробити вони нічого не змогли.

Після реконструкції будівлі «Центр розвитку міжособових комунікацій» здав усі приміщення в оренду комерційній фірмі «Меридіан». І ось тут починається найцікавіше. Фірма ця належить особисто Людмилі Очеретній. Щоправда, довелося трохи покопатись у документах, аби зрозуміти це. Власником «Меридіана» є компанія «Інтер'єрсервіс». Вона належить якійсь Людмилі Олександрівні Шкребньовій. Так звали колишню дружину путіна в дівоцтві.

Надходження за оренду на рахунки «Меридіана» становлять близько 4 мільйонів доларів на рік. До речі, орендують в особняку приміщення Сбербанк, банк ВТБ, ресторан швидкого обслуговування «Бургер Кінг», аптека, колекторська фірма.

Фонд, яким керує Очеретний, платить Людмилі зарплату 2 мільйони рублів на місяць. За нинішнім курсом це 33 тисячі доларів. Настільки чимала зарплата можлива завдяки тому, що фонд регулярно фінансується мерією Москви, Газпромбанком і компанією «Сєвєрсталь» мільярдера Олексія Мордашова. Ось вам і розвиток міжособистісних комунікацій!

Автори розслідування стверджують, що за три роки фонд отримав від московської мерії 175 мільйонів рублів (2,9 мільйона доларів), від Газпромбанку — 140 мільйонів рублів (2,3 мільйона доларів), від «Сєвєрсталі» — 100 мільйонів рублів (1,6 мільйона доларів).

Артур Очеретний купує квартири та будинки на півдні Франції, у Швейцарії та Іспанії. Загальну вартість закордонної нерухомості автори фільму оцінюють майже 600 мільйонів рублів — майже 10 мільйонів доларів.

Соратники Навального знайшли віллу на французькому курорті Біарріц, що належить парі Очеретних. Будинок було придбано за 5,3 мільйона євро. До речі, поряд влаштувалась дочка Людмили від шлюбу з путіним Катерина Тихонова.

У пані Очеретної знайшлися ще дві квартири в Малазі (Іспанія). Цікаво, що перша була куплена ще у 2011 році, коли Людмила була дружиною путіна. Другу вона придбала у 2014 році. Точніше, її купив згідно з документами Артур Очеретний.

Колишню дружину путіну та її нового чоловіка не включено до санкційних списків Євросоюзу та США. Проти Людмили ввела санкції поки що лише Великобританія.

Any project starts with defining the target audience (CA), because no business can exist without understanding its customers, their problems and in...
Останні новини
Взрыв на аэродроме «Саки»: кто и что взорвал под Новофедоровкой? - Подкаст «Что это было?» - Война.

Взрыв на аэродроме «Саки»: кто и что взорвал под Новофедоровкой? - Подкаст «Что это было?» - Война.

На аэродроме «Саки» под поселком Новофедоровка в аннексированном Крыму вчера звучали взрывы. В России заявили, что это случайная детонация боеприпасов. Украинские власти тоже свою ответственность за взрыв не признали. Но, несмотря на это, возникло...

5 20

Жданов: Российские генералы уже прячутся друг за другом, лишь бы не отправили в Украину.

Жданов: Российские генералы уже прячутся друг за другом, лишь бы не отправили в Украину.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #генерал #россия #рф #украина #капитуляция @Олег Жданов @ФЕЙГИН LIVE UA - Серед російського військового командування спостерігається така ситуація: виглядає так, начеб...

1 5

Жданов: Кремль купился на уловку, Украина навязала РФ свои правила игры.

Жданов: Кремль купился на уловку, Украина навязала РФ свои правила игры.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #уловка #кремль #россия #украина #путин #зеленский UA - Контрнаступ на Херсон - частина інформаційно-психологічної операції та кремль проковтнув наживку До сих пор не ...

1 18

Взрывы на аэродроме в Крыму – «сигнал, что Украина будет возвращать Крым» – Чубаров.

Взрывы на аэродроме в Крыму – «сигнал, что Украина будет возвращать Крым» – Чубаров.

Глава Меджлиса крымскотатарского народа Рефат Чубаров в эфире программы Свобода Live на @Радіо Свобода сказал о взрывах на российском военном аэродроме в Новофедоровке возле Саков в Крыму, которые произошли 9 августа, что это «первый такой реальны...

1

Россия стала сырьевым придатком Османской империи и разменной монетой между США и Китаем - Жданов.

Россия стала сырьевым придатком Османской империи и разменной монетой между США и Китаем - Жданов.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #жданов #фейгин #сша #китай #россия #рф #кризис #путин #изгой #санкции UA - Кремль не в змозі організувати нову Карибську кризу та лякати США ракетами біля їхніх берег...

1 1

Сльози, страх та багатокілометрові затори. Росіяни тікають з Криму після вибухів на авіабазі

Сльози, страх та багатокілометрові затори. Росіяни тікають з Криму після вибухів на авіабазі

9 серпня біля Новофедорівки у Криму сталася серія вибухів на військовій авіабазі армії РФ. Того ж дня в мережі з'явилися десятки відео з багатокілометровими заторами російських туристів, які спішно намагаються залишити півострів. Вранці 10 серпня ...

2 298