InternetUA

https://internetua.com/

G7 закликає до розробки глобальних технічних стандартів для ШІ.

Лідери країн «Великої семи» (G7) у сьогодні закликали до розробки та прийняття технічних стандартів, щоб підтримувати штучний інтелект (ШІ) «надійним», заявивши, що управління технологіями не встигає за його зростання.

Безымянный.png (593 KB)

Хоча лідери G7 під час зустрічі в Хіросімі, Японія, визнали, що підходи до досягнення «спільного бачення та мети надійного штучного інтелекту можуть відрізнятися», вони сказали в заяві, що правила для цифрових технологій, таких як штучний інтелект, повинні «відповідати нашим спільним демократичні цінності».

Угода була досягнута після того, як Європейський Союз, який бере участь у G7, цього місяця наблизився до прийняття законодавства про регулювання технологій штучного інтелекту, потенційно першого в світі комплексного закону про штучний інтелект, який може стати прецедентом серед розвинутих економік.

«Ми хочемо, щоб системи штучного інтелекту були точними, надійними, безпечними та недискримінаційними, незалежно від їх походження», — заявила в п’ятницю президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

Лідери G7 заявили, що їм «потрібно негайно проаналізувати можливості та виклики генеративного штучного інтелекту», підмножини технології, яку популяризує додаток ChatGPT.

ChatGPT OpenAI змусив Ілона Маска та групу експертів зі штучного інтелекту підняти тривогу в березні, закликавши до шестимісячної паузи в розробці більш потужних систем, посилаючись на потенційні ризики для суспільства. Через місяць законодавці ЄС закликали світових лідерів знайти способи контролювати технології ШІ, заявивши, що вони розвиваються швидше, ніж очікувалося.

Досі Сполучені Штати дотримувалися обережного підходу до управління штучним інтелектом, а президент Джо Байден минулого місяця сказав , що ще належить з’ясувати, чи небезпечний штучний інтелект. Сем Альтман, генеральний директор OpenAI , який підтримує Microsoft (MSFT.O) , заявив у вівторок на сенатській панелі, що США повинні розглянути вимоги щодо ліцензування та тестування для розробки моделей ШІ.

Японія, яка цього року головує у G7, виявилася ще більш поступливою, пообіцявши підтримати публічне та промислове впровадження штучного інтелекту, одночасно відстежуючи його ризики. «Важливо належним чином впоратися як з потенціалом, так і з ризиком», — сказав минулого тижня прем’єр-міністр Фуміо Кісіда на урядовій раді зі штучного інтелекту.

Різні підходи західних країн до ШІ відрізняються від обмежувальної політики Китаю. У квітні її регулятор кіберпростору оприлюднив проект заходів щодо узгодження генеративних послуг на основі ШІ з основними соціалістичними цінностями країни.

Визнаючи розбіжності щодо того, як слід регулювати штучний інтелект, лідери G7 погодилися в п’ятницю створити міністерський форум під назвою «Хіросімський процес штучного інтелекту» для обговорення питань навколо генеративного штучного інтелекту, таких як авторські права та дезінформація, до кінця цього року.

Лідери також закликали міжнародні організації, такі як Організація економічного співробітництва та розвитку, розглянути аналіз впливу політичних змін.

Саміт відбувся після зустрічі міністрів цифрових технологій G7 минулого місяця, де її члени – США, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія, Канада та ЄС – заявили , що їм слід прийняти правила штучного інтелекту, «орієнтовані на ризик».

Очікується також, що ЄС і США обміняються думками щодо нових технологій на Раді з торгівлі та технологій у Швеції 30-31 травня.

Під час роботи Герберту спало на думку створити уніфіковану «мову кольорів», більш об’єктивну та передбачувану. Таку, в якій опис кожного окремого ...
Останні новини

Застройщики переписали цены на жилье в Украине: сколько стоят новые квадраты.

В Украине за время полномасштабной войны в ряде регионов заметно подорожало новое жилье. Так, во Львове и Ивано-Франковске цены выросли более чем на 70%, а в Киеве, Одессе, Днепре – на 40-50%. Стоимость первичного жилья стабилизировалась, но к кон...

Finance.UA

ВСУ готовы полностью освободить юг Украины: путинскую орду ждут страшные потери.

ВСУ готовы полностью освободить юг Украины: путинскую орду ждут страшные потери.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #фронт #всу #юг #контрнаступление UA - ЗСУ готуються повністю звільнити окуповані території. Вже кілька місяців продовжуються спеціальні навчання, під час яких українс...

Элитная недвижимость, свой автопарк и миллионный бизнес: что скрывает зам Лаврова?.

Элитная недвижимость, свой автопарк и миллионный бизнес: что скрывает зам Лаврова?.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #лавров #россия #санкции #война UA - Євген Іванов ні в чому собі не відмовляє. Заступник міністра закордонних справ РФ веде розкішний спосіб життя, доки його співвітчи...

Путин скоро допрыгается - генералы готовы его убрать.

Путин скоро допрыгается - генералы готовы его убрать.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #аргумент #гудков #кремль #путин UA - Путін знову дістав "ядерну палицю". Але поки що ознак підготовки до реального застосування ядерної зброї немає. В іншому випадку ...

Крым охватила паника. Орки превратили пляжи в окопы и ждут удара ВСУ

Крым охватила паника. Орки превратили пляжи в окопы и ждут удара ВСУ

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #крым #всу #деоккупация UA - Російські окупанти перетворюють пляжі Криму на лінію оборони та в паніці готуються до атаки української армії. Що зараз відбувається на пі...

Запад наносит контрольный удар по Путину: крах России неизбежен.

Запад наносит контрольный удар по Путину: крах России неизбежен.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #всу #путин #россия #запад UA - Країни Заходу готують ЗСУ до фінального етапу бою. Україну зроблять максимально зарядженою країною. Які сюрпризи чекають на орків на фр...

Расстрелянные детские аттракционы: житель села Мирное на Николаевщине рассказал о «русском мире».

Расстрелянные детские аттракционы: житель села Мирное на Николаевщине рассказал о «русском мире».

Эти аттракционы придумал и запатентовал Александр, житель села Мирное на админгранице Херсонской и Николаевской областей. Пока мужчины не было дома, его бизнес – уникальные аттракционы – уничтожили российские военные. Недалеко от Мирного располага...