В Україні почали розробку бойового безпілотника “Сокіл-200”.

Державне Київське конструкторське бюро “ЛУЧ” почало розробку власного бойового безпілотника “Сокіл-200”.

Про це в інтерв’ю Security Talks розповів Генеральний конструктор КБ “ЛУЧ” Олег Коростельов.

За його словами, макет безпілотника планують представити на Міжнародній виставці “Зброя та безпека – 2020”.

Вантаж, який зможе носити на собі ударний БПЛА становить 200-250 кілограмів. Це еквівалент для 4-х протитанкових ракет типу “Бар’єр” розробки і виробництва КБ “ЛУЧ”.

Наразі для безпілотника створено вже 85% його комплектуючих: оптикоелектронна станція наведення і системи підвіски озброєння, які вже розроблені для вертольотів, а також різні системи контролю польоту, інерційна система, система живлення двигуна і інші вже відпрацьовані на практиці на крилатій ракети Р-360 ракетного комплексу РК-360 МЦ “Нептун”.

За совами Олега Коростельова, термін необхідний для повного виготовлення і проведення випробувань безпілотника – півтора року. А почати літати БПЛА зможе вже через 9 місяців після початку робіт.

Новости по теме

В Україні вводять електронний квиток на 5 видів транспорту.

Послуга єдиного електронного квитка (SmartTicket) на 5 видів українського транспорту повноцінно запрацює восени, повідомляє MMR. “SmartTicket наразі унікальний для України єдиний електронний квиток, який дозволить мандрувати країною без жодних обм...

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie