Коли люди зможуть потрапити в Крим

Контрольні пункти в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні України та тимчасово окупованого Росією Криму будуть закриті до 22 червня.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко, пише Інтерфакс-України.

"Кабінет міністрів України оприлюднив постанову №392 про адаптивний вихід з карантину, і відповідно до цієї постанови внесені зміни до нормативних актів уряду, зокрема, і в розпорядження №291, яким регламентується перетин адміністративного кордону і функціонування контрольних пунктів в'їзду-виїзду на кордоні з окупованим Кримом. І термін дії цього розпорядження продовжено до 22 червня", — сказав він журналістам агентства.

Прикордонник нагадав, що поки на анексований півострів можуть потрапити люди, зареєстровані там, а на материкову Україну — люди, прописані за межами окупованої території.

"Крім того, керівником Державної прикордонної служби можуть бути прийняті окремі рішення щодо окремих громадян у разі підстав гуманітарного характеру", — зазначив він.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie