Коронавирус в Украине: Данные СНБО по состоянию на 24 октября.

Как сообщает BAGNET , по состоянию на 24 октября в Украине зафиксировано 7014 новых случаев заболевания коронавирусной инфекцией, 191 366 человек находятся на госпитализации.

По данные СНБО, всего в стране, за период с января по октябрь 2020 года , число выявленных активных COVID-инфицированных граждан составляет 337 410 , умерших 6289(+125), выздоровели 139 755(+2177).

УНІАН Лідер Китаю закликав військових готуватися до війни. УНІАН Сі Цзіньпін попросив військових зосередити увагу на підготовці до бойових дій.
Дзеркало Тижня КПВВ в Донбасі будуть працювати в обмеженому режимі понад півроку - ООН. Дзеркало Тижня В ООН відзначають, що обмеження на перетин КПВВ ускладнило життя населенню.
Главком У Києві сміттєвоз провалився під асфальт Главком Для підняття вантажівки викликали спецтехніку
Главком Сьогодні розпочинається Різдвяний піст: що можна та заборонено робити. Главком Порівняно з Великим або Успенським постом, Різдвяний не такий й суворий
Цензор.НЕТ Єрмак озвучив план із 3 пунктів для подолання конституційної кризи. Цензор.НЕТ Глава Офісу президента Андрій Єрмак вважає, що для подолання конституційної кризи потрібно повернути відповідальність за брехню в електронних деклараціях, відновити повноваження НАЗК і забезпечити гарантії діяльності директора НАБУ.
Новини по темі

Целая семья погибла в ДТП

Рада обеспечила работу Сытнику