Штраф за порушення ПДР можна буде сплатити по QR-коду.

МВС наказом від 19.08.2020 № 614 внесло зміни до Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі.

Зокрема, змінами передбачено, що за наявності технічної можливості після винесення постанови в електронній формі у вигляді стрічки на мобільному логістичному пристрої відображається двовимірний штрих-код(QR-код), що містить інформацію з реквізитами для сплати штрафу.

UA.NEWS Вінницька міськрада обмірковує перенесення «карантину вихідного дня». UA.NEWS У Вінниці міська рада хоче перенести «карантин вихідного дня». Остаточне рішення повинна прийняти комісія ТЕБ та НС. Про це повідомив заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний, передає місцеве видання Vlasno.info. «Карантин вихідного дня» запропонували перенести з суботи і неділі на понеділок і вівторок. Так, на думку влади, підприємцям буде легше працювати –вони отримають виручку […] The post Вінницька міськрада обмірковує перенесення «карантину вихідного дня» appeared first on UA.NEWS.
5 канал Нові атракціони встановили, а кредит не повернули: банк позивається до Харківського парку та метрополітену. 5 канал Кредит 9 років тому на реконструкцію парку Горького взяла міськрада
Гал-Інфо 16 родинних історій про Голодомор розповідає нова книга УІНП «Пам'ять роду». Гал-Інфо У рамках інформаційної кампанії до 87-х роковин Голодомору Український інститут національної пам’яті підготував нову книгу “Пам’ять роду”. Це 16 історій родин, які пережили геноцид 1932-1933 років. Про це інформує прес-служба УІНП.
Патріот Донбасу Мінфін озвучив строки виплати компенсації за зруйноване житло на Донбасі. Патріот Донбасу Заступниця міністра наголосила, що виплата компенсації за зруйноване житло – це «цивілізований підхід, застосовуваний у країнах зі збройними конфліктами». Запис Мінфін озвучив строки виплати компенсації за зруйноване житло на Донбасі спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.
УНІАН 51-річна Джей Ло повністю оголилася для відео УНІАН Співачка заінтригувала шанувальників.