Автомобілі повідомляють один одному про небезпеки на дорозі: як це працює.

Все частіше говорять про підключені автомобілі, а компанія Ford нарешті показала, як це може працювати, на прикладі своїх автомобілів Puma і фургона Transit.

У перспективі передбачається, що цифровою інформацією про потенційні пригоди, пов’язаних з безпекою дорожнього руху, автомобілі Форд обмінюватимуться не тільки один з одним, але і з машинами інших марок. Цей план вже підтримала Європейська комісія, і виробники BMW, Volvo, Mercedes-Benz, TomTom, а також HERE Technologies і європейські центри управління дорожнім рухом.

Ford гарантує, що водії підключених до мережі автомобілів різних виробників будуть попереджені про потенційні небезпеки завдяки спільному використанню хмарних даних. Компанія представила необхідну для цього технологію під назвою «Місцева інформація про небезпеки», яка вже проходить обкатку в моделях Puma і Kuga.

«Підключені транспортні засоби допоможуть водієві заздалегідь розпізнати небезпеку, наприклад, яка може ховатися прямо за наступним поворотом, і вчасно зорієнтуватися», – зазначає Пітер Гефферс, менеджер підрозділу підключених транспортних засобів Ford of Europe.

Інформаційна система, заснована на зборі даних, тим ефективніше, чим більше транспортних засобів і джерел телематики до неї підключені, так що в цій справі немає конкурентів, всі виробники зацікавлені, щоб це якомога швидше запрацювало.

В ході тестування були записані, відправлені і поширені між різними автомобілями, які беруть участь, повідомлення про несправні транспортні засоби, слизькі дороги і обмеженої видимості.

Такі «внутрішні» події, як включення протитуманних фар, екстрене гальмування або активація подушки безпеки, записуються на борту відповідного автомобіля Ford і відправляються на захищений сервер Ford за допомогою модему FordPass Connect. Звідти ця інформація – тип потенційної небезпеки і точне місце події – поширюється у вигляді звітів партнерам, які, в свою чергу, збирають і передають свої звіти про ризики. Всі відповідні звіти про небезпеку негайно відправляються через стільникову мережу на автомобілі, що знаходяться поблизу від потенційних ризиків, і відображаються на дисплеї автомобіля.

Ця інформація може попередити не тільки інших водіїв, а й екстренним службам за лічені секунди надати точні дані про місцезнаходження об’єкта, щоб при необхідності прискорити надання допомоги службами порятунку.

InternetUA

https://internetua.com/

Новости по теме
ASUS ROG Phone 5 получит 18 ГБ ОЗУ

ASUS ROG Phone 5 получит 18 ГБ ОЗУ

Компания ASUS представила в начале 2017 года первый в мире смартфон с 8 ГБ оперативной памяти. Теперь она готовится к анонсу первой в мире модели с 18 ГБ оперативки. Она будет называться ASUS ROG Phone 5.

InternetUA

«Жена джихадиста» Шамима Бегум: где заканчиваются права террористов?.

«Жена джихадиста» Шамима Бегум: где заканчиваются права террористов?.

Верховный суд Великобритании постановил, что Шамима Бегум, родившаяся в Англии, но уехавшая в Сирию и примкнувшая к боевикам джихадистской группировки в возрасте 15 лет, не может вернуться на родину, чтобы обжаловать решение о лишении ее британско...

1 1

Врятувати життя: як користуватись дефібрилятором?

Врятувати життя: як користуватись дефібрилятором?

На 19 станція київського метро встановили дефібрилятори. Навіщо вони потрібні? Як ними користуватись? А чи не в'є мене струмом? А чи не вб'ю я людину? - на ці та інші питання відповідає Марія Назарова, вона навчає тактичній медицині та очолює ініц...

Новости 13:00 за 1 марта 2021 года

Новости 13:00 за 1 марта 2021 года

00:00 Смотрите в этом выпуске: 00:24 Высшую квалификационную комиссию судей создадут в Украине в этом году. 02:52 В Верховной Раде Украины заработает новая система голосования. 04:07 Президент Европейского Совета Шарль Мишель вместе с президентом ...

Флаг Украины с посланиями для крымчан запустили с админграницы.

Флаг Украины с посланиями для крымчан запустили с админграницы.

Украинские активисты 28 февраля на админгранице в Херсонской области запустили в сторону аннексированного Россией Крыма флаг Украины с посланиями для крымчан. Акция посвящена Дню сопротивления российской оккупации полуострова. Один из координаторо...

1 6

Иммунизация от COVID-19: В Днипре вакцинировали уже 200 медиков.

Иммунизация от COVID-19: В Днипре вакцинировали уже 200 медиков.

Иммунизация от COVID-19: В Днипре вакцинировали уже 200 медиков. Третий день продолжается вакцинация от коронавируса в Днипре. В область завезли 37,5 тыс. доз вакцины. Как идёт кампания, узнаем у нашей корреспондентки Натальи Гусак – она с нами на...

Форум  «Украина 30» : Владимир Зеленский предложил законопроекты по реформированию судебной системы.

Форум «Украина 30» : Владимир Зеленский предложил законопроекты по реформированию судебной системы.

Форум "Украина 30": Владимир Зеленский предложил законопроекты по реформированию судебной системы. Высшую квалификационную комиссию судей создадут в Украине в этом году. Она будет заниматься проверкой судей на профпригодность и набором новых служи...

1