Нова Зеландія збирається прийнятий закон, що зобов'язує компанії звітувати про свій вплив на клімат.

Нова Зеландія збирається прийнятий закон, що зобов'язує компанії звітувати про свій вплив на клімат

— Автор ЯРОСЛАВА ДЕНЬКОВИЧ

Нова Зеландія має стати першою країною у світі, яка прийняла закон, що зобов'язує фінансові компанії повідомляти про наслідки зміни клімату.

До 2050 року країна хоче стати вуглецево-нейтральною та заявляє, що фінансовий сектор повинен зробити свій внесок, передає BBC.

«Банки, страховики та керівники фондами можуть робити це, знаючи про вплив своїх інвестицій на навколишнє середовище», – заявив міністр з питань зміни клімату Джеймс Шоу.

Очікується, що закон пройде перше читання на цьому тижні.

«Цей закон внесе кліматичні ризики та стабільність в основу прийняття фінансових і ділових рішень», – сказав Шоу.

Під дію закону підпадуть близько 200 найбільших компаній країни і кілька іноземних фірм з активами понад 1 млрд новозеландських доларів ($703 млн).

«Ставши першою країною в світі, яка ввела подібний закон, ми маємо можливість продемонструвати реальне лідерство і підготувати грунт для того, щоб інші країни зробили обов'язковим розкриття інформації, пов'язаної з кліматом», – заявив міністр торгівлі та у справах споживачів Нової Зеландії Девід Кларк.

Закон змусить фінансові фірми оцінювати не тільки свої власні інвестиції, а й оцінювати компанії, з якими вони співпрацюють, з точки зору їх впливу на навколишнє середовище.

Після прийняття закону компанії повинні будуть почати звітувати про вплив на зміни клімату в 2023 році.

Минулого тижня герцог Кембриджський закликав банки «інвестувати в природу», щоб допомогти в боротьбі з глобальною зміною клімату.

Виступаючи на зустрічі МВФ і Світового банку, принц Вільям сказав, що захист природи продовжує грати лише невелику роль в боротьбі з глобальним потеплінням.

«Ми повинні інвестувати в природу через лісовідновлення, стале сільське господарство і підтримку здорового океану ... тому що це один з найбільш ефективних способів боротьби зі зміною клімату», – сказав він.

У США понад 300 компаній та інвесторів, включаючи технологічного гіганта Apple, закликали адміністрацію Байдена поставити у вівторок амбітну мету щодо боротьби зі зміною клімату.

Це скоротить викиди парникових газів в США як мінімум на 50% в порівнянні з рівнем 2005 року до 2030 року. Ця мета майже вдвічі перевищує попередні зобов'язання Америки щодо скорочення викидів.

Теги: сонячна енергетика, вітрова енергетика, законодавство, США, екологія, декарбонізація, вуглецева нейтральність, Європа

Читайте також

Америка додасть 20 ГВт сонячних потужностей у 2021 році
Гарантований покупець перерахував авансовий платіж за квітень виробникам е-е з ВДЕ
Гарантований покупець реалізував на аукціоні весь обсяг е-е з ВДЕ

Kosatka.Media

https://kosatka.media/

Новости по теме
Память украинских жертв нацизма почтили в Берлине.

Память украинских жертв нацизма почтили в Берлине.

Посольство Украины в Федеративной Республике Германия в седьмой раз организовало церемонию почтения памяти украинских жертв Второй мировой войны в центре Берлина, возле монумента советским воинам в Тиргартене.

Цензор.НЕТ

Лукашенко о досрочных президентских выборах в Беларуси: Готов, но только параллельно с США.

Лукашенко о досрочных президентских выборах в Беларуси: Готов, но только параллельно с США.

Захвативший власть в Беларуси "президент" Александр Лукашенко заявил о готовности провести досрочные президентские выборы в стране, но только параллельно с новыми выборами главы государства в США.

Цензор.НЕТ

Павел Климкин:  «Путин не выиграл, но и не проиграл».

Павел Климкин: «Путин не выиграл, но и не проиграл».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Екс-міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив думку, що Путін не виграв в Україні, але поки і не програв. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegr...

Новости Украины: Когда Украина станет членом ЕС?

Новости Украины: Когда Украина станет членом ЕС?

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Голова комітету із закордонних справ Сейму Литви Жигімантас Павіліоніс в ефірі "Право на владу" відповів на питання "коли Україна стане членом ЄС?". До сих пор не...

Крым. Бронь отменяют, отдых дорожает - Крымский вечер

Крым. Бронь отменяют, отдых дорожает - Крымский вечер

Владельцы ряда средств размещений в Крыму в одностороннем порядке принялись аннулировать бронирования, оформленные в начале года, сообщил сервис TVIL.TU. Они объяснили это тем, что им невыгодно обслуживать клиентов по ценам зимы и начала весны тек...

1

На РосТВ увидели зловещий знак в визите Блинкена в Киев: Зеленскому везде мерещатся русские.

На РосТВ увидели зловещий знак в визите Блинкена в Киев: Зеленскому везде мерещатся русские.

Российская пропаганда отреагировала на визит Госсекретаря США Энтони Блинкена в Киев. =============Поддержать============== Приват: 4149 4991 3755 4364 =======================a=============== Роман Цимбалюк подкаст - ==============================...

Новости Украины: Когда и где Россия вторгнется в Украину?.

Новости Украины: Когда и где Россия вторгнется в Украину?.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Екс-радник президента РФ Путіна Андрій Ілларіонов розповів, коли і де, на його думку, Росія вторгнеться в Україні. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU...

Новости Украины: США помогут Украине с вакцинами от COVID-19.

Новости Украины: США помогут Украине с вакцинами от COVID-19.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Глава МЗС Дмитро Кулеба в ефірі ток-шоу "Право на владу" розповів, що є позитивні сигнали про те, що США допоможуть Україні з вакцинами. До сих пор не подписаны н...