На шельфі Ірландії запускають програму вивчення гідрометеорологічних явищ для ВЕС.

На шельфі Ірландії запускають програму вивчення гідрометеорологічних явищ для ВЕС

02 Серпня 2020

В кінці липня або початку серпня на місці можливого проекту по розробці вітрового проекту Arklow Bank будуть розміщені пристрої для вивчення гідрометеорологічних явищ в Ірландському морі для збору даних про хвилі і течії. Про це повідомляє Offshorewind.

Чотири окремих пристрої будуть розташовані біля східного узбережжя графства Уіклоу, Ірландія.

Вони будуть включати в себе каркас морського дна зі встановленими на ньому датчиками, анкеровочну систему і буйок для наземних маркерів.

Пристрої будуть розташовуватися там протягом приблизно шести місяців. В даний час на майданчику також проводяться гідрографічні та геофізичні дослідження.

SSE Renewables розробляє проект вітрової електростанції Arklow Bank з мінімальною встановленою потужністю 520 МВт. ВЕС планується побудувати до 2025 року.

У 2004 році компанія SSE спільно з GE Energy розробила 7-турбінну демонстраційну установку Arklow Bank потужністю 25 МВт, щоб довести можливість, яку морська енергія вітру може представляти для Ірландії.

Теги: відновлювальні джерела енергії, вітрова енергетика, електроенергія, Євросоюз, "зелені" тарифи, ЛЕП, ринок електроенергії, інвестиції, ціна, маршрут, модернізація, офшорна ВЕС, екологія, декарбонізація, інфраструктура, енергосектор, інновації, технології, передача електроенергії, енергосистема, генерація, економіка, ринок, енергомережа, зберігання енергії, споживання е-е, постачальник

Читайте також

НКРЕКП переглянула "зелені" тарифи
За 5 місяців 2020 року ВДЕ в США випередили ядерну та вугільну генерацію
Індія пропонує створити Всесвітній банк сонячної енергії

Новости по теме

«Путина в отставку!» - в российском Хабаровске состоялась пятая за месяц многотысячная акция.

Очередная многотысячная акция протеста состоялась в российском Хабаровске 8 августа.

1

Украинцев просят срочно покинуть Румынию

 Посольство Украины в Румынии выступило с срочным призывом к гражданам Украины.

1 2

В Китае обнаружили древний город с огромной пирамидой.

 Археологи в Китае, на севере провинции Шэньси, раскопали ранее неизвестный науке город Симао, который обладал не только мощнейшими крепостными стенами, но и огромной пирамидой, построенной в одно время с Великой пирамидой в Египте.

В Италии установлен летний антирекорд по заражению коронавирусом.

 В Италии 7 августа зафиксировано 552 новых случая заражения коронавирусом, что является рекордным показателем с конца мая.

Вчені проаналізували ефективність сонячних панелей на паркувальних автоматах.

Дослідники з Нової Зеландії запропонували методику оцінки потенціалу паркувальних автоматів на сонячній енергії.

2 9

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie