На территории европейской страны разворачиваются настоящие горячие боевые действия.

На фоне теракта в Ницце, где сегодня утром произошло тройное убийство в церкви, во Франции вводят дополнительные меры безопасности.

Об этом, как сообщает Nice Matin 29 октября заявил прибывший в Ниццу французский президент Эммануэль Макрон

Он заявил, что страна подверглась нападению "исламских террористов" и сейчас Франция находится в опасности.

"Если на нас нападают, то это из-за наших ценностей, наших ценностей свободы и нашего желания не поддаваться террору", – отметил Макрон, призвав противопоставить террористам "твердость и единство".

В связи с этим на завтрашнем заседании Совета обороны будет принято решение усилить охрану школ и молитвенных мест. Кроме того, была объявлена антитеррористическая операция „Часовой"(Sentinelle), в ходе которой на территории страны мобилизуют 3-7 тысяч военных.

Патріот Донбасу У ГПУ розповіли про іноземних громадян у складі НЗФ РФ: вказано кількість проваджень і країни. Патріот Донбасу Офіс Генерального прокурора України назвав кількість кримінальних провадження за фактами участі іноземних громадян у складі НЗФ РФ у збройному конфлікті проти України. Максимальна санкція передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. Запис У ГПУ розповіли про іноземних громадян у складі НЗФ РФ: вказано кількість проваджень і країни спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.
Цензор.НЕТ «Гроші» : Лідер за кількістю виконаних ПЛР-тестів в Україні приховує інформацію про свої реагенти. Цензор.НЕТ Одним - локдауни і суворі обмеження, іншим - надприбутки. У таких "ковідних" реаліях сьогодні живе Україна.
УНІАН Посадовець Держслужби морського та річкового транспорту попався на хабарі. УНІАН Учасники схеми вимагали від слухачів курсів гроші за права на човни і катери.
Народна Правда Україну накриє: вчені дали розклад магнітних бур на грудень. Народна Правда На початку грудня буде  тільки одна магнітна буря середньої потужності. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ICTV. За інформацією видання, магнітна буря очікується у другій половині грудня. 28 грудня –слабка магнітна буря. 3 грудня –середня магнітна буря. 26 та 29 грудня –сильні магнітні бурі. Зазначимо, найближчі дні, а також більша частина…The post Україну накриє: вчені дали розклад магнітних бур на грудень appeared first on Народна Правда.
УНІАН Nature: Оксфордська вакцина від COVID-19 дивує вчених: менша доза дає кращий ефект?. УНІАН Існує кілька пояснень, чому випробування різних доз вакцини дали настільки різний показник ефективності.
Новости по теме

Экс-замглавы СБУ Артюхов на старости лет подался в геи.

Бывшего чиновника-контрабандиста запеленговали в гей-клубе Versace.

3

Экс-замглавы СБУ Артюхов на старости лет подался в геи.

Бывшего чиновника-контрабандиста запеленговали в гей-клубе Versace.

2

Полицейские попали в ДТП

5