В мире за сутки зафиксировано 277 тысяч новых случаев COVID-19.

УНИАН

Все главные новости Украины и мира от информационного агенства УНИАН. Смотрите оперативные сводки о важнейших событиях в Киеве и регионах!

https://unian.net/

Ситуация с коронавирусом в мире на утро 27 сентября / REUTERS

Ситуация с коронавирусом в мире на утро 27 сентября / REUTERS

По состоянию на утро 27 сентября в мире зафиксировано 32 млн 840 145 случаев заражения коронавирусом – на 277 тысяч больше, чем сутками ранее.

Читайте также Врач-инфекционист рассказал о симптомах COVID-19 у детей и смерти от коронавируса

Об этом свидетельствуют данные карты распространения вируса университета Джона Хопкинса.

Жертвами пандемии на сегодня стали 994 146 человек. 22 млн 715 575 пациентов с коронавирусом выздоровели.

Больше всего случаев зафиксировано в США – 7 млн 078 088. На втором месте Индия – 5 млн 992 532. На третьем – Бразилия(4 млн 717 991). Четвертое место у России – 1 млн 138 509, пятое – у Колумбии(806 038). Украина занимает 25 место по числу установленных случаев COVID-19, рядом с Израилем и Канадой.

Скриншот

Скриншот

Больше новостей о коронавирусе

Читайте последние новости Украины и мира на канале УНИАН в Telegram

Автор: Дмитрий Захаров

UA.NEWS У Києві через «мінування» евакуювали два ТРЦ UA.NEWS Через повідомлення про мінування у Києві евакуювали відразу два ТРЦ –«Глобус» на Майдані і «Квадрат» на Перова. Про це повідомляє dtp.kiev.ua. Усіх відвідувачів і персонал з будівель евакуювали, на місці працюють спецслужби. Нагадаємо, ввечері 3 листопада у час-пік станцію метро «Хрещатик» та пересадку з неї зачинили на вхід та вихід після дзвінка про мінування. […] The post У Києві через «мінування» евакуювали два ТРЦ appeared first on UA.NEWS.
Дзеркало Тижня Трамп вирішив, що Байден повинен доводити свою впевнену перемогу. Дзеркало Тижня Він як і раніше вважає, що на виборах були "масові фальсифікації".
Finance.UA Видатки на Верховну Раду зростуть на чверть. бюджету. Finance.UA У порівнянні з першим читанням держбюджету видатки збільшено ще на 250 млн гривень
Дзеркало Тижня 20 млн українців: МОЗ визначив, хто отримає перші вакцини від коронавірусу. Дзеркало Тижня Відомство затвердило пріоритетні групи, які отримають вакцини в першу чергу
5 канал Хто воював у 2014-му: армія чи добробати – прем'єра проєкту «Обличчя правди» . 5 канал Дивіться новий проєкт – у суботу, 28 листопада, о 16:15