Hubble запечатлел во Вселенной «космический водопад».

Космический телескоп Hubble Национального управления по аэронавтике и исследованию космического пространства США(NASA)зафиксировал во Вселенной "космический водопад". Об этом сообщает пресс-служба NASA.

В частности, устройство сделало кадры того, как галактика NGC 2799 втягивается в центр другой галактики NGC 2798. Отмечается, что эти две галактики взаимодействуют через влияние, которое они оказывают друг на друга. В конечном итоге это может привести к их слиянию или уникальному новому образованию.

"Эти две галактики уже образовали боковой "водопад", когда звезды из галактики NGC 2799 будто падают в галактику NGC 2798 почти как капли воды", - отметили в NASA.

Космический водопад/ Фото: NASA

Примечательно, что галактические слияния могут длиться от нескольких сотен миллионов до более миллиарда лет. Однако, несмотря на этот процесс, столкновение между звездами маловероятно из-за обилия пространства между ними.

Патріот Донбасу В ОПУ вже є блогери, які пишуть тільки про позитивні тренди у внутрішній політиці, але «штат» буде збільшено. Патріот Донбасу В Офісі президента буде створено пул блогерів, які будуть висвітлювати позитивні тренди у внутрішній політиці країни в соціальних мережах. Запис В ОПУ вже є блогери, які пишуть тільки про позитивні тренди у внутрішній політиці, але «штат» буде збільшено спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.
Гал-Інфо Миколаївські футболісти — переможці Кубку Львівщини. Гал-Інфо У фіналі Кубку Львівської області сезону 2020-го року футболісти "Миколаєва" здолали "Юність" із Верхньої та Нижньої Білок. Фінальний матч відбувся на стадіоні "Україна". Про це інформує управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.
Varta1 У Львові тролейбус збив хлопчика Varta1 У понеділок 23 листопада сталася дорожньо-транспортна пригода на вулиці Люблінській у Львові.  Про це повідомили очевидці події “Варта 1”. За попередніми даними, водій тролейбуса №29 здійснив наїзд на 10-річного хлопчика.…У Львові тролейбус збив хлопчика(фото)
UAinfo Підбірка блогожаб та фотоприколів від UAINFO за 23 листопада. UAinfo Дорогі читачі, якщо у вас є цікаві, смішні та актуальні блогожаби, фотоприколи, демотиватори або комікси – надсилайте в редакцію UAINFO. Більше приколів та блогожаб в нашій рубриці БЛОГОЖАБИ.
УНІАН З початку року космічна галузь України збільшила збиток у 23 рази – Держкосмагентство. УНІАН У порівнянні з показником на 1 січня заборгованість до бюджету(недоїмка)збільшилася у чотири рази.
Новости по теме