Новий Hyundai Tucson отримає великий сенсорний екран.

Майбутнє покоління Hyundai Tucson може отримати великий сенсорний екран, який був помічений на прототипі кросовера.

В той час як деякі автовиробники вже пропонують великі дисплеї для медійних систем (як Tesla з 17-дюймовим сенсорним екраном на Model S, або Mercedes із парою 12,3-дюймові екранів на багатьох моделях), Hyundai досі залишався поза цієї тенденції.

Проте, якщо вірити новим шпигунським фото Hyundai Tucson 2021 року від видання The Korean Car Blog, інтер’єр новинки міститиме масивний екран планшетоподібного типу.

Фотографії лише підтвердили попередні шпигунські зображення Tucson із великим центральним екраном, на якому при цьому залишаться фізичні кнопки. Останнє фото також говорить про те, що прямокутна структура сенсорного екрану має кілька кнопок з боків, ймовірно, для отримання швидкого доступу до часто використовуваних елементів керування.

12515111.jpg (66 KB)

Інтер’єр Hyundai Tucson 2021 року

Цікаво, що поряд із центральним екраном нова генерація Tucson (мабуть у топових версіях) також отримає цифрову панель приладів.

В цілому, налаштування виглядає досить радикальним відходом від поточного Tucson, який має набагато менші екрани зазначених девайсів.

Tucson також отримає іншу конструкцію керма, подібну до тієї, що презентована на останній Elantra. Разом із дизайном від концепту Vision T, новинка може отримати доволі радикальний стиль.

Новости по теме

Завалило гаджетами. В 2019 году мир установил антирекорд по электронным отходам

В 2019 году мир установил новый рекорд по количеству электронных отходов.

Игры взлетят в цене: за качество и графику придется доплатить.

Игровые приставки следующего поколения в лице PlayStation 5 и Xbox Series X обещают не только техническое совершенство, потрясающую графику и значительно более быструю загрузку, но и небольшую ложку дегтя – более высокие цены на игры.

1

iPhone заменит паспорт, водительские права и ключи от машины.

Согласно информации, которая была опубликована в новом патенте компании Apple, единственным устройством, которое люди должны носить с собой, когда выходят на улицу, будет iPhone.

На Полтавщине парень погиб, пытаясь достать упавший в колодец телефон.

Трагедия произошла в воскресенье, 5 июля, в райцентре Гребенка Полтавской области.

1

Смартфоны стремительно дорожают: аналитики назвали причину.

Владельцы смартфонов наверняка заметили неприятную тенденцию роста цен за последние годы.

1

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie