Віряни повинні мати розум – правозахисник про богослужіння.

Правозахисник Мирослав Маринович переконаний, що якщо люди насправді є віруючою, то не буде наражати близьких та оточуючих на небезпеку.

Про це він розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Коментуючи ситуацію з богослужіннями Маринович зауважив, що ніхто не боронить їх проводити і тим паче, брати у них участь однак, на його думку, це повинно відбуватись онлайн і без лишнього ризику.

«Я беру в участь в літургіях, навіть тепер частіше, ніж до того, але це відбувається онлайн. Тобто я не бачу проблем, богослужіння повинні проводитися, але віряни повинні мати розум, пам'ятати приказку береженого Бог береже, і повинні приєднуватися до літургії по комп'ютеру, онлайн. Якщо ви вірите в Бога, то ви вірите в те, що ваша молитва буде благодатною», - пояснив він.

Новости по теме

В Николаеве торговали одеждой с символикой России: разгорелся скандал.

Продавщица в магазине рассказывала, что родом с России

Перестает быть заразным: ученые выяснили новую особенность COVID-19.

Изменение заметно на 11 день

2 36

Член правления «ПриватБанка» Сульжик об отмене конкурса на главу «Укрнафты» : от кровавой битвы менеджеров выиграл только один олигарх.

Член правления "ПриватБанка" Роман Сульжик прокомментировал ситуацию, сложившуюся в "Укрнафте" в связи с отменой конкурса на должность председателя компании.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie