В Британії закриють вугільну електростанцію потужністю 2 ГВт.

В Британії закриють вугільну електростанцію потужністю 2 ГВт

— Автор ЯРОСЛАВА ДЕНЬКОВИЧ

Французька енергогенеруюча компанія EDF оголосила про плани закрити свою останню вугільну електростанцію потужністю 2 ГВт недалеко від Ретфорда, у англійському графстві Ноттінгемшир, повідомляє Ecotown.

Чотири вугільні блоки потужністю 500 МВт працюватимуть протягом наступних 18 місяців тільки для виконання узгоджених зобов'язань перед мережею. Електростанція West Burton А буде виведена з експлуатації до кінця вересня 2022 року – на два роки раніше урядового кліматичного плану з припинення виробництва електроенергії на вугіллі.

Вугільна електростанція в Британії

У минулому році вугільна енергетика становила близько 1,6% британської генерації, і її використання було обмежено, щоб гарантувати балансування під час високого попиту або щоб заповнити обмежену потужність у системі.

За останні 30 років потужність «брудних» електростанцій у Об’єднаному Королівстві скоротилася з більш ніж 40 ГВт у 1990 році до 20 ГВт у 2015 році і менш ніж 9 ГВт у 2019 році.

У січні 2018 року британське Міністерство бізнесу, енергетики та промислової стратегії (BEIS) оприлюднило план поетапної відмови від восьми останніх вугільних електростанцій. У грудні 2020 року британський уряд почав консультації про перенесення крайнього терміну поетапної відмови від вугілля з енергетичної системи країни на один рік, з жовтня 2025 року на 1 жовтня 2024 року.

Нагадаємо, Китай, Індія та США збільшать видобуток вугілля і відповідно викиди CO2.

Раніше повідомлялося, що Японський банк припинив фінансування вугільних станцій.

Теги: вугільна промисловість, електроенергія, ТЕС, екологія, енергоблок, вуглецева нейтральність, Європа

Читайте також

ФДМУ може достроково розірвати договори з орендарями двох шахт
Китай, Індія та США збільшать видобуток вугілля та відповідно викиди CO2
Шахту «Надія» ліквідують у 2022 році

Kosatka.Media

https://kosatka.media/

Новости по теме
Вопрос ПДЧ для Украины абсолютно легитимен, нужен консенсус НАТО - посол Франции де Понсен.

Вопрос ПДЧ для Украины абсолютно легитимен, нужен консенсус НАТО - посол Франции де Понсен.

Посол Франции в Украине Этьен де Понсен прогнозирует, что вопрос о предоставлении Украине Плана действий по членству в НАТО будет рассматриваться на саммите Альянса в июне.

Цензор.НЕТ

Шойгу приказал российским военнослужащим быть готовыми немедленно реагировать  «в случае неблагоприятного развития»  учений НАТО.

Шойгу приказал российским военнослужащим быть готовыми немедленно реагировать «в случае неблагоприятного развития» учений НАТО.

Министр обороны России Сергей Шойгу приказал Вооруженным силам РФ быть готовыми немедленно отреагировать в случае "неблагоприятного развития" учений Североатлантического альянса Defender Europe – 2021.

Цензор.НЕТ

Как ФОПу получить карантинную финансовую помощь?

Как ФОПу получить карантинную финансовую помощь?

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Близько 72 тисяч ФОПів і найманих працівників вже подали заяви на 8 тисяч гривень разової допомоги від держави. Від глядачів Сніданок отримав багато запитань щодо...

1

Путь на родину. Путин возвращает солдат из Крыма? - Крымский вечер

Путь на родину. Путин возвращает солдат из Крыма? - Крымский вечер

С 23 апреля Россия начнет отвод войск Южного и Западного военных округов, которые проводили учения в аннексированном Крыму и вблизи границ Украины, в пункты постоянной дислокации. Об этом заявил министр обороны России Сергей Шойгу, побывавший на п...

Дело о «скифском золоте». Слушания возобновились - Доброе утро, Крым

Дело о «скифском золоте». Слушания возобновились - Доброе утро, Крым

22 апреля в суде Амстердама состоялись слушания по существу по делу о принадлежности коллекции «скифского золота». Судебное рассмотрение возобновилось после принятого ранее решения об отводе судьи. Коллекция, собранная из фондов музеев Киева и Кры...

Крым: новые санкции США и новые правила на админгранице - Крым.

Крым: новые санкции США и новые правила на админгранице - Крым.

Российские власти полуострова ужесточили правила пересечения административной границы Крыма с Херсонской областью. Российский глава Крыма Сергей Аксенов внес в указ​ «о режиме повышенной готовности» требование при въезде на полуостров заполнять ан...

Митинг в поддержку Навального: Украина у них не болит.

Митинг в поддержку Навального: Украина у них не болит.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Куда пропало антивоенное движение в России? По всей России прошли акции в поддержку Алексея Навального. Самым многочисленным стал московский митинг. Полиция оценила чи...

Что выгоднее: купить паску или спечь её самому?

Что выгоднее: купить паску или спечь её самому?

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - За даними державної служби статистики, яйця порівняно з минулим роком стали дорожчими на 109 відсотків, а цукор - на 67! Ціни дуже підскочили. І от питання, яке о...