В Африці побудують першу систему накопичення енергії.

В Африці побудують першу систему накопичення енергії

У Південно-Африканській республіці (ПАР) побудують першу в Африці систему накопичення енергії потужністю 360 МВт і енергоємністю 1,4 ГВт·год, повідомляє Ecotown.

Заявку на участь у тендері на будівництво своєї першої акумуляторної системи зберігання енергії (BESS) подала державна енергетична компанія Eskom Holdings SOC Limited, яка використовує вугілля для виробництва більшої частини електроенергії в країні.

Система накопичення енергії буде підключена до сонячних і вітрових електростанцій, так що електроенергія, що виробляється ними у періоди низької вартості і незначного споживання, може акумулюватися для видачі її у періоди високої вартості і підвищеного попиту. Це підвищить рентабельність виробництва електроенергії з відновлюваних джерел енергії.

BESS є першим проектом такого роду на Африканському континенті і покликана стати ключовим компонентом у досягненні довгострокових цілей у сфері використання ВДЕ у ПАР. Фінансування проекту здійснюється з фондів інвестиційної програми з розвитку систем накопичення енергії Світового банку (World Bank battery storage investment programme), що становлять $1 млрд.

На першому етапі реалізації проекту фінансування здійснюватиметься африканським банком розвитку (African Development Bank, AfDB) в рамках співпраці зі Світовим банком. На другому етапі до фінансування проекту підключаться європейські фінансові інститути - European Development Finance Institutions (DFIs), які інвестують у реалізацію проектів у країнах, що розвиваються.

Для проекту вже розроблено технічні специфікації, придбано майданчик для будівництва та є відповідні дозволи екологічних та регуляторних органів для першого етапу, реалізація якого забезпечить спорудження розподілених накопичувачів енергії сумарною потужністю 200 МВт до грудня 2020 року.

Другий етап передбачає спорудження розподілених накопичувачів енергії сумарною потужністю 160 МВт і створення системи управління режимами роботи розподілених активів. Завершення другого етапу проекту планується у грудні 2021 року.

Теги: контракти, відновлювальні джерела енергії, сонячна енергетика, вітрова енергетика, законодавство, електроенергія, Євросоюз, "зелені" тарифи, міжнародні відносини, ВДЕ, energy storage, переговори, інвестиції, інвестори, договір, модернізація, екологія, декарбонізація, інфраструктура, інновації, технології, передача електроенергії, населення, зберігання енергії, споживання е-е

Читайте також

Україна та Данія обговорили перспективи реалізації проектів «зеленої» енергетики та енергоефективності
Amazon запустила в роботу свою першу ВЕС у Європі
В США приріст потужності сонячної енергетики в другому кварталі 2020 року склав 3,5 ГВт

Новости по теме

Саудівська Аравія інвестує $20 млрд у відновлювальну електроенергетику.

Держава розраховує реалізовувати «зелені» проекти за рекордно низькими цінами.

Президент Польши Дуда заболел COVID-19

У президента Польши Анджея Дуды выявили коронавирус.

У двох американських штатах закриють вугільні станції загальною потужністю майже 7 ГВт.

У штатах Іллінойс і Огайо готують до виведення з експлуатації 7 великих вугільних теплоелектростанцій.

Чтобы снять это чудо, фотограф 10 лет без устали «охотился» за грозами.

 Вы не видели еще такой красоты!

1

Украинского моряка Быстрику задержали в Польше якобы за совершенное в Чехии преступление, с ним нет связи.

В Польше 13 октября задержали украинского моряка Алексея Быстрику, которого якобы за преступление в Чехии разыскивал Интерпол. С тех пор с ним нет связи, и родственники ничего не знают о его судьбе. Жена моряка утверждает, что тот никогда не был в...

2 3

Арбитра из оккупированного Крыма избили в Чечне

Матч между грозненским "Ахматом" и московским "Спартаком" закончился в Грозном со счетом 0:0. Судью из оккупированного Крыма Богдан Головко избил выбежавший на поле местный житель.

5 2

Арбитр из оккупированного Крыма избили в Чечне

Матч между грозненским "Ахматом" и московским "Спартаком" закончился в Грозном со счетом 0:0. Судью из оккупированного Крыма Богдан Головко избил выбежавший на поле местный житель.

2

Белорусская оппозиционерка Цепкало отказалась озвучить позицию относительно оккупации Крыма.

Белорусская оппозиционерка Вероника Цепкало, не стала публично говорить, признает ли, что Крым оккупирован Россией.

6 7

Глава МИД Азербайджана Байрамов обсудил с помощником Трампа О'Брайеном ситуацию в Нагорном Карабахе.

Министр иностранных дел Азербайджана Джейхун Байрамов в пятницу в рамках рабочего визита в США встретился с помощником президента США по вопросам национальной безопасности Робертом О`Брайеном.

3

США ввели санкции против российского научно-исследовательского института.

Министерство финансов США внесло в санкционного списка Центральный научно-исследовательский институт химии и механики (ЦНИИХМ) России.

3 1

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie