Yevhen Bulavka: Нормандське наєб...во

Чим ближче дата 9 грудня, тим менше сенсу обговорювати майбутню Нормандську зустріч.

Те що Зеленському окреслили "червоні лінії", і зробили це спільно партії, лідери яких протягом тривалого часу були жорсткими опонентами - дуже добре. Те, що це зробили парламентські політичні сили - добре тим більше. Те, що активна частина суспільства не хоче і не буде миритися зі здачею національних інтересів - очікувано і слушно.

Проте, щодо порядку денного переговорів, нас очевидно водять за ніс, і це саме те, що Зеленський звик робити, і що у нього виходить найкраще.

Доречно згадати вислів, який чи то належить, чи то приписується Аль Капоне. Якщо твої друзі схиляють тебе до переговорів з ворогом, значить вони з ним вже про все домовились.

Україна судячи з усього вже погодилась купувати російський газ, відбуваються спроби звільнити управлінську команду Нафтогазу. Але ж фак! Зустріч у Парижі - це безпековий формат, покликаний змусити Путіна прибратися геть, а не для того, щоб заглотувати його наживку! А те, що газову угоду "освятять" саме в Парижі або у контексті цих перемовин - майже не викликає сумніву.

Зустріч тет а тет Зеленського з Путіним скоріше за все відбудеться, але про що крім газу на ній йтиме мова. Обмін полоненими? Серйозно? Для Путіна - це не те питання, заради якого він зустрічатиметься. Очевидно, що йтиметься про стратегічні речі, які від нас тримають в таємниці.

І приховуватись тут може лише одне - зміна геополітичного курсу.

Якщо Зеленський так сильно хотів Нормандської зустрічі, але до сих пір внятно не артикулював для чого, а навіть кволо говорячи про про перспективи Донбасу не вживає слів "агресія", не вимагає введення миротворців тощо, то це означає лише одне - зміст зустрічі давно відомий, а нас просто найобують.

Стосовно чого більш конкретно - дізнаємось невдовзі.

Новости по теме

Путин ищет варианты примирения с Западом: политолог о целях Кремля.

Скандальное заявление спикера Госдумы может навредить планам Кремля, считает Фесенко

1

Если мы не сможем защитить Украину от российской агрессии, это будет проблемой для Европы — Туск.

Будущим лидером континентального масштаба может стать президент Франции Эммануэль Макрон, но он имеет проблемы с некоторыми своими идеями и инициативами.

1

В России забеспокоились в связи с возможным введением Украиной визового режима между странами.

Россия очень хочет любым путем оставить Украину в своей орбите

2

Кабмин тестирует кадровую ІТ-систему: начали с личных карточек чиновников.

Премьер надеется сэкономить деньги и поднять качество персонала.

1

Продовжуючи переглядати Новости Украины (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie