В Україні запустили чат-бота, який відповідає на питання підприємців щодо COVID-19.

Торгово-промислова палата України та ПРООН в Україні спільно запустили чат-бота, завдяки якому українські підприємці відтепер зможуть оперативно отримувати відповіді на питання, пов'язані зі спалахом COVID-19.

Чат-бот генеруватиме готові сертифікати про форс-мажорні обставини та форми на основі інформації, яка надаватиметься користувачами.

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева зазначила, що чат-бот допоможе підвищити обізнаність серед мікро-, малих та середніх підприємств про пом'якшувальні заходи, посилити їхню стійкість до криз та удосконалити механізми комунікації між бізнесами та постачальниками послуг.

"COVID-19 спричинив небачене раніше зростання попиту на інформацію серед підприємців, – зазначила пані Ґерчева. – Цей чат-бот пропонує інноваційне рішення, що допоможе забезпечити такий попит".

Чат-бот уже доступний для завантаження через:

Telegram
Facebook
Viber

Новости по теме

Сотрудник Yahoo, шпионивший за пользователями, избежал тюрьмы.

В прошлом году мы рассказывали о бывшем инженере компании Yahoo Рейесе Даниэле Руисе (Reyes Daniel Ruiz), который проработал в компании более 10 лет (с 2009 по 2019 год) и пользовался своим служебным положением: получал доступ к почтовым ящикам мо...

2

Выпущена вторая бета-версия Android 11

Компания Google выпустила вторую бета-версию Android 11. Апдейт достиг статуса Platform Stability, а это значит, что разработчики могут завершать подготовку обновлённых приложений — все задействованные в них новые функции будут без проблем работат...

NASA показало відеоролик «Симфонія МКС»

На сайті Національного управління з повітроплавання і дослідженню космічного простору (NASA) у відкритому доступі лежать сотні тисяч високоякісних фотографій, які ознайомлюють людство з історією освоєння космосу.

1

На Google Картах появляются светофоры

Компания Google постепенно добавляет в свое приложение Google Карты (Google Maps) функцию, которую Apple добавила в Apple Maps в составе iOS 13 в прошлом году.

Смартфоны Xiaomi получили закрытую версию прошивки MIUI 12.

Компания Xiaomi выпустила MIUI 12 для 24 смартфонов. Ссылки на скачивание архивов для установки вручную доступны на форуме XDA Developers.

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie