Земельной реформы не будет

Как изменения государственных расходов убивают запуск рынка земли

Сьогодні кілька джерел опублікували пропозиції до змін державних видатків. В результаті таких змін земельної реформи більше не буде. А якщо буде, то не для людей і маленьких фермерів, а для великих компаній у кого є гроші під час кризи.

Скасовуються:

— відшкодування відсотків на кредити на закупівлю землі

— фінансування фонду гарантування кредитів для закупівлі землі

Це означає, що фінансової підтримки для малих фермерів під час запуску ринку землі (якщо він взагалі тепер станеться) більше не буде. І знов виграють ті, у кого кращі зв’язки та більше грошей. А розвиток села відкладається на потім.

Також скасовуються:

— вся підтримка с/г виробникам. А саме програми підтримки тваринництва, розвитку садівництва, фермерських господарств, відшкодування витрати на с/г техніку (підтримка промисловості)

— видатки на створення торгових представництв за кордоном (а хто буде просувати наш експорт?)

— видатки на просування експорту (під час кризи, експорт стає ще більш критичним)

— обнуляються видатки на інвентаризацію землі (це взагалі одна з передумов запуску ринку землі і боротьби з корупцією в агро)

— не буде грошей на профілактику захворювань тварин та препарати для дослідження цих захворювань (протиепізоотичні заходи)

І нарешті, скасовується фінансування Фонду національного багатства який мав налагодити контроль за державними підприємствами, які не будуть приватизовуватися. Тобто, корупція в цих підприємствах буде продовжуватись.

Новости по теме

Текущий кризис. Что победит в Украине — экономика или этика?

24 апреля 2020 года может стать одним из самых сложных дней в нашей истории. В вопросе «продлевать ли карантин» лбами столкнутся этика и экономика

2

Для борьбы с коронавирусом: МВФ готов привлечь весь свой резервный фонд, чтобы помочь странам.

Международный валютный фонд готов привлечь весь свой резервный фонд в размере одного триллиона долларов, чтобы помочь странам преодолеть кризис вызванный пандемией коронавируса.

5

Для борьбы с коронавирусом: МВФ готов привлечь весь свой резервный фонд, чтобы помочь странам.

Международный валютный фонд готов привлечь весь свой резервный фонд в размере одного триллиона долларов, чтобы помочь странам преодолеть кризис, вызванный пандемией коронавируса.

2

Глава Еврокомиссии: После пандемии Евросоюза понадобится «план Маршалла».

Глава Еврокомиссии Урсула фон дер Ляен считает, что для преодоления последствий пандемии коронавируса Европейскому союзу понадобится новый «план Маршалла».

6 3

15 советов для изучения английского онлайн

Как не проспать EdTech-революцию в обучении

3 1

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie