У Києві обрали найкращі шкільні стартапи 2021

У щорічному фестивалі шкільних стартапів «Class ідея-2021» взяли участь 128 юних винахідників — учнів віком від 6 до 18 років.

Учасники традиційно пройшли двотижневу StartUP-школу фестивалю та представили 100 цікавих проєктів. Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Попри те, що цьогорічний фестиваль відбувся в онлайн-форматі, оргкомітет отримав для розгляду 100 індивідуальних та командних проєктів від 128 юних винахідників. Усі роботи були розділені на 4 номінації: ІТ, здоров'я, екологія та технології», — зазначив Валентин Мондриївський.

Переможцями фестивалю за результатами електронного голосування стали наступні проєкти:

Номінація «Технології»:
«Роби та зароби» — Фаддей Летій; «Розумний смітник» — Роман Гузенко; «Настільна гра „Революція України 1917-1921 років“ — Софія Мартиненко.

Номінація «ІТ»:
«Твої English stories» — Марта Стасюк; «Мобільний додаток „опЕРА“ — Святослав Кривенко, Благовіста Кривенко; «Універсальна соціально-громадська електронна система на основі штучного інтелекту «СВІДОМИЙ ГРОМАДЯНИН» — Олександр Павлюк.

Номінація «Здоров’я»:
«Навчайся комфортно» — Мирослава Кравець; «Ваші бактерії: дослідження взаємозв’язку між станом мікрофлори та патологічним фоном у людини. Розробки та рекомендації» — Катерина Ущенко.

Номінація «Екологія»:
«Друге життя відходів у творчості» — Еліна Гілунг, Софія Вінник, Марина Сизоненко; «Вермікомпостуй – сміття утилізуй» — Анна Понадцова.

«Науковий та креативний потенціал учнівської молоді Києва — безмежний. Тож, за традицією, ми забрали усі ідеї юних авторів в одну збірку, що стане першим кроком до їх визнання як винахідників. Бажаю кожному учаснику реалізації проєктів та нових ініціатив», — додав Валентин Мондриївський.

InternetUA

https://internetua.com/

Медведчук. Реакция Кремля. Роль Порошенко - интервью Лещенко

Медведчук. Реакция Кремля. Роль Порошенко - интервью Лещенко

Народного депутата от "Оппозиционной платформы – За жизнь" Виктора Медведчука, которого подозревают в госизмене и покушении на хищение национальных ресурсов Украины в оккупированном Крыму, суд отправил под круглосуточный домашний арест. Каковы пос...

8 3

Из Крыма и в Крым: отвечаем на частые вопросы о пересечении админграницы.

Из Крыма и в Крым: отвечаем на частые вопросы о пересечении админграницы.

В последние недели в редакцию Крым.Реалии часто обращаются слушатели с вопросами о правилах и особенностях пересечения админграницы между Крымом и Херсонской областью. Действуют ли правила транзита? Какие документы необходимы для перевозки животно...

1

Самосуд и погромы в Израиле: что происходи

Самосуд и погромы в Израиле: что происходи

С первых дней обострения конфликта с Сектором Газа Израиль охватила волна насилия. Беспорядки на улицах, погромы, поджоги и жесткие нападения как на евреев, так и на арабов происходят ежедневно. Подписывайтесь на наш канал: Русская служба Би-би-си...

1 15

Планы Кремля в Донецке. Киев ответит - Итоги 16.05.21

Планы Кремля в Донецке. Киев ответит - Итоги 16.05.21

00:00 Смотрите в этом выпуске: 00:18 В Украине сегодня чтят память жертв политических репрессий. 04:12 Во временно неподконтрольном Украине Перевальске военная техника незаконных вооружённых формирований изувечила кладбище. 04:57 В отдельных район...

2 2

В Ізраїлі обрушилася трибуна синагоги

В Ізраїлі обрушилася трибуна синагоги

1 1

Власти планируют регулировать цены на бензин

Власти планируют регулировать цены на бензин

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Відповідна постанова з’явилась на офіційному сайті Кабміну після засідання. Втрутитися в ринок, аби врегулювати ціни на нафтопродукти, за словами урядовців, змуси...

1