Хмара: Це така підла технологія Зеленського

В Нових Санжарах була технологічна провокація. Насамперед влада нагнала страхів. Зеленський грозився, що він їх привезе у Кончу-Заспу, де високопоставлені люди живуть. Це що він, прокажених привезе? Це ж нагніталося спеціально на 20-е, коли день пам'яті “Небесної сотні”. Так вважає український дисидент, колишній народний депутат України Степан Хмара, який поділився своїми думками з кореспондентом «Новини України – From-UA».


Політик впевнений, що люди в Нових Санжарах турбувалися, бо вони знали, що вони не готові, може бути небезпека, їм ніхто не пояснював, що робити. Літак кружляв по всій країні пару годин. « Це треба серйозно розслідувати — привезли туди “тітушок”, це ж не місцеві вибивали вікна, а якісь привезені бандюки, хулігани, які били вікна в автобусі. І всіх їх відпустили, затримали тільки одного місцевого мешканця, якому потім дали домашній нічний арешт. А всіх тих 23 затримали і відпустили. Хто вони? Чому цих хуліганів не притягують? Це ж відверто хуліганство, вони били по людях каміннями. Це неприпустимо», стверджує Степан Хмара.


«Це така підла технологія Зеленського, - твердить політик. - Він же лише думає, як здати Україну. Капітуляція йде по всіх напрямках. Подивиться, яка політика гуманітарна, що робиться в правовій політиці. Як Венедиктова 20-го, в такій день, заявляє, що треба скасувати закон про реабілітацію майданівців, як і притягалися до відповідальності. Це ж все свідомо робиться».

Новости по теме

СМИ выяснили, кто на «записях Лероса» помогал брату главы ОП Ермаку и проходил «собеседования» .

На опубликованных "слугой народа" Гео Леросом записях видно, что людей на встречу с братом главы ОП Денисом Ермаком приводит его помощник, а подбирать кадры помогает тот, кто снимал видео.

2 3

«Дать рекомендации и отправить на разговор» . выяснили, кто на «записях Лероса» помогал брату главы ОП Ермаку и проходил «собеседования» .

На опубликованных "слугой народа" Гео Леросом записях видно, что людей на встречу с братом главы ОП Денисом Ермаком приводит его помощник, а подбирать кадры помогает тот, кто снимал видео.

Зеленский не понимает, что такое Украина в глазах россиян – Портников.

По его словам, по менталитету президент человек абсолютно советский

2

Разумков рассказал о повестке дня внеочередного заседания Рады, запланированного на понедельник.

Председатель Верховной Рады Дмитрий Разумков сообщил, что внеочередное заседание парламента состоится в 14:00 в понедельник, 30 марта, и рассказал, какие вопросы будут рассматриваться на нем.

1

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie