Мей Маск: Я пережила дев’ять років пекла, щоб носити це прізвище.

Модель, дієтологиня і мати космічного підприємця Ілона Маска Мей Маск в інтерв'ю НВ розповіла про складнощі, пов’язані з її прізвищем, та аб’юзивні стосунки з колишнім чоловіком.

«Я знала, що він був агресивною людиною, і я знала його характер. Але до початку медового місяця я не розуміла, що він дійсно може бути фізично жорстоким. Спочатку він «дав мені зрозуміти, де моє місце», а потім це дійшло до точки, коли я не могла… я була настільки нещасна, що втекла разом з дітьми», - поділилася спогадами вона.

За словами Маск, вона не могла дозволити, аби її діти росли в умовах шлюбу, сповненого домашнього насильства.

«Я просто сказала, що не можу далі так жити. Спочатку ти залишаєшся в шлюбі заради дітей, а потім розлучаєшся — теж заради дітей. Ти не можеш дозволити їм рости в таких умовах», - сказала відома модель і дієтологиня.

Також Мей Маск зазначила, що її діти - Ілон, Тоска та Кімбал - зазнавали труднощів через прізвище її колишнього чоловіка, однак вона не стала змінювати його, оскільки це «було б несправедливо» стосовно них.

«Прізвище Маск було огидним через співзвучність зі словом «ондатра» [в англійській «Musk» і «muskrat», — НВ], і моїх дітей називали ондатрами, мене саму називали ондатрою. Тож це зовсім не прекрасне прізвище. Але хай там як, навіть поверни я собі дівоче прізвище, мої діти все одно продовжать носити прізвище «Маск» і їх дражнитимуть ондатрами. Це було б несправедливо. Тож я залишила це прізвище», - розповіла вона в інтерв'ю Радіо НВ.

Через те, що Мей Маск переїхала в інше місто після розлучення з чоловіком, ніхто не знав, кому належало це прізвище, підкреслила модель.

«І ось що сталося через рік після того, як я розлучилася: вийшов парфум під назвою «Musk», і раптово люди почали питати: «О, так ти поміняла своє прізвище на Маск через те, що ти модель!?» Я відповідала: «Ні, я пережила дев’ять років пекла, щоб носити це прізвище», - поділилася спогадом вона.

Мей Маск: Я пережила дев'ять років пекла, щоб носити це прізвище

Мей Маск, 72-річна ікона стилю, нещодавно стала письменницею: в позаминулому році вона випустила книгу Жінка, у якої є план. Життя, сповнене пригод, краси і успіху, в якій ділиться своїм досвідом щодо кар'єри (чим більше працюєш, тим щасливішою стаєш), сім'ї (дозволь тим, кого любиш, йти своїм шляхом), здоров'я (немає чарівної пігулки або рецепта, крім як «шкіру треба берегти від сонця») та пригод (звільніть графік для авантюр і відкриттів, але постарайтеся бути готовим і до неприємностей).

У березні 2021 року ця книга вийде в українському перекладі у видавництві Vivat.

У Мей троє дітей: молодший син Кімбал володіє мережею ресторанів The Kitchen, дочка Тоска - голлівудська режисерка і продюсерка, а Ілон Маск - головний світовий космічний підприємець, засновник SpaceX.

InternetUA

https://internetua.com/

Новости по теме
Под ударом санкций: обвиняемая в шпионаже Huawei сокращает производство.

Под ударом санкций: обвиняемая в шпионаже Huawei сокращает производство.

Китайская компания Huawei, которая попала под санкции США, будет вынуждена существенно сократить объемы производства на компоненты для смартфонов в этом году. Об этом сообщает газета Nikkei.

InternetUA

Китайская SMIC приступила к постройке ещё одного полупроводникового завода.

Китайская SMIC приступила к постройке ещё одного полупроводникового завода.

Китайские источники сообщили, что новое совместное предприятие китайской компании SMIC приступило к строительству нового крупного завода по обработке полупроводниковых пластин.

InternetUA

SpaceX раскрыла имя второго члена экипажа первого гражданского полета на Crew Dragon.

SpaceX раскрыла имя второго члена экипажа первого гражданского полета на Crew Dragon.

Компания SpaceX раскрыла имя второго члена экипажа первого гражданского полета в космос корабля Crew Dragon, им станет 29-летняя Хейли Арсенокс, которая перенесла в детстве рак костей, сообщила компания в Twitter.

InternetUA

Хроники адаптивного карантина и  «свобода слова»  в РФ: новости за 24 февраля.

Хроники адаптивного карантина и «свобода слова» в РФ: новости за 24 февраля.

00:00 Смотрите в этом выпуске: 00:27 В Украине стартовала кампания по вакцинации от коронавируса. 03:49 В Украине могут помочь с производством вакцины от COVID-19. 04:37 Сегодня — первый день нового периода зональных эпидограничений в Украине. 07:...

Мавка у моря. Леся Украинка и Крым - Доброе утро, Крым

Мавка у моря. Леся Украинка и Крым - Доброе утро, Крым

25 февраля исполняется 150 лет со дня рождения поэтессы, писательницы, переводчицы Ларисы Косач-Квитки, известной под литературным псевдонимом Леся Украинка. Поэтесса неоднократно бывала в Крыму, где в общей сложности прожила около трех лет. С Кры...

Кравчук: В ОРДЛО не открывают КПВВ, чтобы настроить людей против Украины.

Кравчук: В ОРДЛО не открывают КПВВ, чтобы настроить людей против Украины.

Украина, как и обещала, предоставила автобусы для перевозки людей через линию соприкосновения на Донбассе. С 07:40 утра они стояли у "Счастья" и "Золотлого" - и были готовы отправиться в рейс. Но незаконные вооруженные формирования, вновь отказали...

Старт вакцинации в Украине: как себя чувствуют первые привитые.

Старт вакцинации в Украине: как себя чувствуют первые привитые.

В Украине стартовала кампания по вакцинации от коронавируса. В первой волне — медработники, лечащие пациентов с COVID-19. _______________________________ Подпишись на канал "Дом": Сайт канала: Facebook: Telegram: Instagram: Подробнее на YouTube: #...

Как уберечься от поддельной вакцины - Право на право.

Как уберечься от поддельной вакцины - Право на право.

Три смертельных пожара случились в Украине менее чем за месяц на объектах социальной инфраструктуры. Кто виноват в таких трагедиях, и что нужно делать, чтобы их предотвратить? Мошенники всё чаще пытаются заработать на человеческой беде. Они поддел...

Стерненко. Разбор ситуации

Стерненко. Разбор ситуации

Суд приговорил активиста Сергея Стерненко к 7 годам лишения свободы с конфискацией половины имущества. Это спровоцировало митинги по всей Украине. Одна из самых массовых акций в поддержку Стерненко произошла в Киеве под Офисом президента. Чего тре...

3 11