Українці заснували компанію з організації віртуальних боїв і розповіли про перспективи кіберспорту.

Кілька киян заснували успішну компанію WePlay з проведення віртуальних боїв і наразі будують арену для них в Лос-Анджелесі, адже переконані: на кіберспорт чекає велике майбутнє.

Про це розповідається у відеосюжеті Голосу Америки.

«Кіберспорт, або цифровий спорт. Dota, Counter-Strike, Fortnite - це не лише популярні відеоігри, це види новітнього спорту. Тут все як у футболі чи боксі: команда або ж індивідуальні кібергравці проходять виснажливі тренування, змагаються на арені за призи і плачуть від перемог чи поразок. За цим всім спостерігають мільйони глядачів онлайн», - йдеться у відео.

Під час пандемії кіберспорт набирає популярності ще стрімкіше. Компанії, які організовують і транслюють турніри е-спорту в Інтернеті, заробляють мільйони доларів на рекламі й змагаються за першість.

Однією з них є українсько-американська компанія WePlay, засновники якої якої вже рік живуть між Києвом і Лос-Анджелесом.

«В кіберспорті ми маємо одну команду чи одного гравця, ми маємо другу команду і другого гравця, і задача – виграти у свого супротивника протягом матчу», - розповів співзасновник компанії WePlay Юрій Лазебніков.

Хоча більшість переглядів відбувається онлайн, для турнірів з кіберспорту будують справжні арени, де збираються команди та експерти, які в перерві коментують гру. Завдання WePlay – зробити ці перерви цікавими для глядачів.

«Більшість компаній, які зараз є в кіберспорті, є вихідцями з ігрової індустрії. Ми відрізняємось від них тим, що у нас в продакшені 90% - це люди з телебачення, кіно, театру», - розповів генеральний продюсер Максим Білогонов.

Наприклад, на міжнародному турнірі з Dota 2 в Буковелі українці запропонували поєднати гуцульську культуру і «Гаррі Поттера». Інший турнір Dota 2 провели у стилі грецьких богів тощо.

Як зазначається в сюжеті, кіберспорт став єдиним спортом, що не постраждав від пандемії. Навпаки, тепер компанія почала виробляти у 4 рази більше контенту. Навіть розширила свою географію – рік тому розпочала будівництво арени в Лос-Анджелесі.

«Америка – один з найбільших ринків світу, щодо кіберспорту ситуація аналогічна. Коли ми вибирали, як будемо розміщувати свої центральні офіси, логічно, що ми вибирали фінансові центри, я маю на увазі країни, в яких можлива в майбутньму прозора робота з точки зору інтересів інвестора», - розповів співзасновник компанії Олег Крот.

А починалося все з комп’ютерного клубу на Троєщині, де місцеві любителі відеоігор збиралися і влаштовували власні турніри. «Завдяки орагнізаторським здібностям ми якось стали центром локального ком’юніті і потім змогли трансформувати це в бізнес», - розповів Крот.

Тепер з ними підписують контракти такі рекламодавці як Pepsi та McDonalds.

Самі ж засновники компанії кажуть: на кіберспорт чекає велике майбутнє.

Співзасновник компанії WePlay Юрій Лазебніков, попри те, що встиг побудувати успішний бізнес, досі грає у відеоігри. З приводу шкідливості геймерства Юрій відповідає: це не більше аніж забобон.

У найближчому майбутньму компанія збирається проводити турніри в Латинській Америці, Бразилії, Китаї та Австралії.

Тим часом у міжнародному олімпійському комітеті ведуть дискусії, чи включати кіберігри до програми майбутніх Олімпійських ігор?

InternetUA

https://internetua.com/

Новости по теме
Mozilla выпустила браузер Firefox 85

Mozilla выпустила браузер Firefox 85

Mozilla объявила о выпуске браузера Firefox 85. Свежее обновление обеспечивает защиту от супер-файлов cookie, улучшенные возможности управления закладками, а также функцию удаления абсолютно всех данных в диспетчере паролей одним кликом.

InternetUA

Google Chrome научился скрывать уведомления во время видеоконференций.

Google Chrome научился скрывать уведомления во время видеоконференций.

Нередко в рамках корпоративных видеоконференций приходится показывать презентации, производя демонстрацию экрана. И бывает случается так, что в уведомлениях приходит личная информация, которая не предназначена для глаз коллег. Теперь Chrome решает...

InternetUA

Назван главный технологический тренд 2021 года

Назван главный технологический тренд 2021 года

Исследователи из Норвегии отметили, что в 2020 году из-за пандемии коронавируса главной проблемой человечества стало то, что многие люди начали чувствовать себя одинокими.

InternetUA

Виктор Ляшко — о  «дорожной карте»  вакцинации украинцев.

Виктор Ляшко — о «дорожной карте» вакцинации украинцев.

В Минздраве разработали "дорожную карту" вакцинации. Когда стартует всеукраинская кампания, а также кто и где будет прививать украинцев — далее в материале. _______________________________ Телеканал ДОМ – твой новостной канал. Подпишись: Сайт кана...

Житель Москвы подал на человека с инвалидностью из Евпатории в суд из-за пандуса.

Житель Москвы подал на человека с инвалидностью из Евпатории в суд из-за пандуса.

После нескольких лет суда и споров в начале января Евпаторийский городской суд обязал чемпиона Европы по пауэрлифтингу, человека с инвалидностью Дмитрия Павлова снести пристройку на кухне, балкон и пандус в подъезде многоэтажки. Иск на него подал ...

3 1

Донести объективную информацию на ВОТ:  «Дом»  планирует открыть бюро на Донбассе.

Донести объективную информацию на ВОТ: «Дом» планирует открыть бюро на Донбассе.

Северодонецк, Краматорск, Мариуполь. Телеканал ДОМ планирует открыть собственные бюро на Донбассе. Команда телеканала уже встретилась с представителями местной власти и блогерами. Подробности - в нашем материале. _______________________________ Те...

«Дорожную карту»  по Донбассу разрабатывают в ТКГ, – Арестович.

«Дорожную карту» по Донбассу разрабатывают в ТКГ, – Арестович.

Мирный план по Донбассу и освобождение украинцев из тюрем ОРДЛО. Эти вопросы обсудили советники лидеров "Нормандской четвёрки" во время сегодняшней онлайн-встречи. _______________________________ Телеканал ДОМ – твой новостной канал. Подпишись: Са...

1

Новости 22:00 за 27 января 2020 года

Новости 22:00 за 27 января 2020 года

00:00 Смотрите в этом выпуске: 00:21 Президент Украины посетил открытие арт-объекта в память о жертвах Холокоста "Взгляд в прошлое". 01:27 Свет, побеждающий тьму — таков лейтмотив Дня памяти во всём мире. 04:35 Мирный план по Донбассу и освобожден...

1 1

Свет побеждает тьму: как мир чтил память жертв Холокоста.

Свет побеждает тьму: как мир чтил память жертв Холокоста.

Свет, побеждающий тьму — таков лейтмотив Дня памяти во всём мире. Главное — помнить об ужасном преступлении против еврейского народа, чтобы никогда не повторилось подобное. Как мир чтил память жертв Холокоста — далее в сюжете. ____________________...