Урядовці Делі хочуть повністю перейти на електромобілі.

Урядовці Делі хочуть повністю перейти на електромобілі

— Автор ЯРОСЛАВА ДЕНЬКОВИЧ

Уряд Делі вирішив, що весь транспорт у їхніх відомствах перейде на електромобілі протягом шести місяців. Цей крок був зроблений для того, щоб показати приклад впровадження електромобілів, повідомляє Energyworld.

Кожен автомобіль, орендований урядовими департаментами Делі перейде з бензинових, дизельних або автомобілів на природному газі на електричні. Уряд також ухвалив рішення поступово замінити всі автомобілі, що відслужили свій термін, електромобілями, і зробив ці заходи обов'язковими.

Заступник головного міністра Маніш Сісодіа сказав, що головний міністр Арвінд Кеджрівал мріяв зробити місто вільним від забруднення.

«Рішення про те, що всі урядові відомства переходять на електромобілі, є історичним», – сказав він, додавши, що Делі стане першою столицею у світі, де всі урядові відомства перейдуть на електромобілі.

Сісодія вірить в ідею про те, що рішення про перехід на електромобілі усіма департаментами уряду Делі стане ключовим кроком у заохоченні більш екологічних практик.

Транспортний відділ буде ключовим відділом, який буде стежити за ходом переходу від існуючого парку дизельних або бензинових автомобілів на електромобілі. Усі департаменти повинні будуть до п'ятого числа кожного місяця надавати щомісячні звіти про роботу по переходу на електромобілі.

«Жителі Делі знову і знову докладають зусиль до того, щоб зробити наше навколишнє середовище, наше місто зеленим і чистим. Перехід на електромобілі стане ще одним зусиллям, яке ми всі разом зробимо для продовження цієї боротьби за стійкість», – сказав Сісодія.

Уряд також недавно запустив «Switch Delhi» – восьмитижневу масову кампанію, спрямовану на інформування жителів Делі про переваги переходу на електромобілі для навколишнього середовища, а також про стимули та інфраструктурі, що розробляються в рамках політики столиці щодо електромобілів.

Раніше повідомлялося, що китайська нафтова компанія планує побудувати 1000 водневих автозаправних станцій.

Теги: газ, електроенергія, ВДЕ, бензин, дизпаливо, автомобільний транспорт, електротранспорт

Читайте також

У Фонді держмайна оцінили роботу Центренерго в січні-лютому 2021 року
Фонд держмайна 1 березня оголосить конкурс на посаду директора Центренерго
В Центренерго змінили керівника

Kosatka.Media

https://kosatka.media/

Новости по теме
Премьер Чехии Бабиш о словах пророссийского президента Земана о новой версии взрывов в Врбетице: Не могу объяснить, почему он настаивает на этом.

Премьер Чехии Бабиш о словах пророссийского президента Земана о новой версии взрывов в Врбетице: Не могу объяснить, почему он настаивает на этом.

Пророссийский президент Чехии Милош Земан озвучил версию, согласно которой события семилетней давности могли произойти из-за попытки скрыть недостачи боеприпасов на складе. Премьер Чехии Андрей Бабиш опроверг слова президента.

Цензор.НЕТ

«Палестинцы и израильтяне в равной степени заслуживают того, чтобы жить в безопасности».

«Палестинцы и израильтяне в равной степени заслуживают того, чтобы жить в безопасности».

Президент США Джо Байден заявил, что американская администрация работает с Палестиной и Израилем над тем, чтобы прекратить конфликт между ними, привлекая к этому региональных партнеров.

Цензор.НЕТ

Новости Украины: в Виннице начался велосезон

Новости Украины: в Виннице начался велосезон

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - У Вінниці великі транспортні плани й вони поступово втілюються в життя. Але є один нюанс: двоколісного транспорту вистачає, а от можливості спокійно проїхатися ма...

Почему в Днепре до сих пор нет объездной дороги?

Почему в Днепре до сих пор нет объездной дороги?

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Дніпро – це майже мільйонне місто, яке ніколи не мало кільцевої дороги. Як наслідок, цілі вервечки фур зранку до ночі пхаються вулицями міста та руйнують асфальт ...

Черная экспертиза в строительстве: прямая угроза для жизни миллионов украинский.

Черная экспертиза в строительстве: прямая угроза для жизни миллионов украинский.

UA - Круглий стіл на тему: «Чорна експертиза в будівництві: пряма загроза для життя мільйонів українців. Як з нею боротися?». Організатори: Національний експертно-будівельний альянс України. Планується обговорити проблеми з неякісною експертизою, ...

1 1

Израиль и Палестина. Что происходит? - Крымский вопрос

Израиль и Палестина. Что происходит? - Крымский вопрос

Между Израилем и Палестинской автономией с 10 мая резко обострился многолетний конфликт. За это время, по данным армии обороны Израиля, из Сектора Газа по территории Израиля было выпущено более трех тысяч ракет. Погибли не менее десяти человек. Ар...

1

Когда отремонтируют мост в Харьковской области, который  «сковал в пробках»  весь город?.

Когда отремонтируют мост в Харьковской области, который «сковал в пробках» весь город?.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Кілька років тому міст обвалився. З того часу дорожники то відкривають його, то знову закривають. Водії тим часом вимушені стояти у багатокілометрових заторах. Ко...

Умелец из Киева восстановил любимую машину Мерлин Монро.

Умелец из Киева восстановил любимую машину Мерлин Монро.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - З'явилось це авто у середині минулого століття і буквально закрутило голови тодішнього бомонду. Літл Бьорд була однією із найулюбленіших машин самої Мерлін Монро....

1