Азія наздоганяє Європу на ринку електрокарів

За даними дослідницької компанії Fitch Solutions, Китай є найбільшим гравцем на азійському ринку електромобілів, але цей регіон все ще відстає від Європи.

Як повідомила телеканалу CNBC Анна-Марі Байсден, керівник відділу автомобільних досліджень в Fitch Solutions, Азія відстає, тому що європейські уряди вживають рішучих заходів для стимулювання зростання в цьому секторі.

«Регіон грає у квача. Коли ми говоримо про азійський ринок електромобілів, ми в основному говоримо про Китай, на який як і раніше припадає близько 90% продажів », – сказала вона.

«Але в Європі, особливо в ЄС, за останній рік було розгорнуто багато підтримуючої політики у відповідь на коронавірус ... як з боку інфраструктури, так і на національному рівні з точки зору стимулів», – долала Байсден.

У звіті консалтингової фірми Cairn Energy Research Advisors, що спеціалізується на виробництві акумуляторів і електромобілів, минулого року прогнозувалося зростання продажів електромобілів в 2021 році. Це відбувається в міру того, як країни по всьому світу запускають нові програми, щоб спонукати споживачів купувати автомобілі такого типу.

У звіті також говориться, що найбільше зростання продажів в цьому секторі відбудеться в Європі, в основному тому, що уряди ЄС прагнуть знизити викиди вуглекислого газу.

Байсден сказала, що слабке поширення електромобілів в Азії – в основному в таких країнах, як Японія та Індія – пов'язано з низкою факторів.

Хоча в Японії існує базовий попит, «ми все ще чекаємо конкретних планів стимулювання», – зазначила вона. «У січні ми почули, що існують плани щодо впровадження фінансових стимулів для покупок на місцевому рівні, особливо з урахуванням того, що Токіо поставив перед собою мету підвищити продажі електромобілів до 2030 року», пояснила аналітик.

За словами Байсден, що стосується Індії, сектор електромобілів, ймовірно, отримає підтримку від виробника електромобілів Ілона Маска Tesla. Середній дохід в країні є набагато нижчим, ніж на інших азійських ринках. Там є великий потенціал, але насправді все зводиться до демографії в країні.

InternetUA

https://internetua.com/

Новости по теме
NVidia поможет Volvo в создании беспилотников

NVidia поможет Volvo в создании беспилотников

Volvo Cars расширяет свое сотрудничество с NVIDIA, чтобы использовать технологию NVIDIA DRIVE Orin system-on-a-chip (SoC) для питания автономного управляющего компьютера в моделях Volvo следующего поколения.

InternetUA

Как правильно оформлять автостраховку?

Как правильно оформлять автостраховку?

UA - Наші герої пережили крадіжку автівки. А тепер ще і боряться зі страховою, яка не хоче виплачувати компенсацію. На що звертати увагу, коли купуєте страховку? До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Наши герои пережили кражу автомобил...

Водители киевских маршруток массово увольняются с работы!.

Водители киевских маршруток массово увольняются с работы!.

UA - Порожні салони маршруток під час локдауну змушують шоферів масово йти з роботи. Кількість людей, яких можна взяти у автобус не покриває навіть собівартість наданих послуг. Ба більше, водії ще й ризикують або отримати чималий штраф, або нарази...

1

Рамадан – 2021 и его особенности - Доброе утро, Крым.

Рамадан – 2021 и его особенности - Доброе утро, Крым.

13 апреля начался священный для мусульман Крыма и всего мира месяц Рамадан (Рамазан), в течение которого мусульмане соблюдают пост. Рамадан продлится до 12 мая, после чего будет отмечаться праздник разговения – Ораза-Байрам. В некоторых странах, г...

Как избавиться от ненужных крупногабаритных вещей?

Как избавиться от ненужных крупногабаритных вещей?

UA - Старі дивани, двері та холодильники! І не в чиїйсь квартирі, а просто у дворах. Знайомий пейзаж? Хто мусить вивозити великогабаритний непотріб? До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Старые диваны, двери и холодильники! И не в чьей...

Зеленський приїхав на Донбас разом з CNN

Зеленський приїхав на Донбас разом з CNN

Останні тижні на Донбасі спостерігається активізація російських військ, тому президент України Володимир Зеленський поїхав на передову, аби підтримати захисників. З ним поїхав кореспондент CNN Метью Ченс та поставив Зеленському декілька важливих п...

1

В США снова возобновились протесты против полицейского насилия.

В США снова возобновились протесты против полицейского насилия.

UA - Мама, з якою він говорив телефоном, стверджує, що чула все на власні вуха. Обурені люди мало не розтрощили поліційну дільницю. Все відбувається у тому самому Міннеаполісі, де зараз триває один із найважливіших судових процесів у сучасній амер...