Телефонная аферистка обобрала киевлян на крупную сумму.

В столице будут судить мошенницу, которая выманила у потерпевших 600 тысяч гривен. Об этом 26 октября сообщили в полиции Киева.

Завершено досудебное расследование. В суд направлен обвинительный акт в отношении 32-летней уроженки Луганська.

Мошенница действовала по схеме телефонных звонков с сообщениями «ваш сын в больнице».

Аферистка убеждала людей, что деньги на операции их родственникам нужно передать безотлагательно.

Двое пострадавших, будучи введенными в заблуждение мошенниками, отдали мошенникам более 600 тысяч гривен.

Цензор.НЕТ «Це працювало в азіатських країнах». готує зміни до законів, щоб запустити систему відстеження хворих на COVID-19. Цензор.НЕТ МОЗ України готує зміни до законодавства, щоб ввести в дію застосунок з відстеження хворих на COVID-19. Ефективність його роботи показали країни Азії.
Патріот Донбасу «Час озброювати Україну»: що говорив Блінкен, якого висунули на посаду держсекретаря США. Патріот Донбасу Перехідна команда обраних президента США Джо Байдена та віце-президента Камали Гарріс офіційно висунула кандидатуру Ентоні Блінкена на посаду державного секретаря США. Запис «Час озброювати Україну»: що говорив Блінкен, якого висунули на посаду держсекретаря США спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.
Главком У світі коронавірус виявили вже у 59,5 млн людей Главком Від початку пандемії від коронавірусу одужали понад 41 млн осіб
Дзеркало Тижня Збройні формування РФ стріляли біля Авдіївки, Водяного та Красногорівки. Дзеркало Тижня Поранених немає. 
Цензор.НЕТ Пентагон заявив про готовність почати роботу з передачі влади Байдену. Цензор.НЕТ Міноборони США заявило, що готове відповідно до угоди між Білим домом і командою Джо Байдена, а також закону про президентський перехідний період почати співпрацю з передачі влади.