Ватикан збирається проголосити 15-річного хлопчика покровителем інтернету.

Католицька церква має намір зарахувати до лику святих лондонця Карло Акутіса, який у 2006 році в 15-річному віці помер від лейкемії в Мілані. Акутис може стати покровителем інтернету. Про це повідомляє NBC News.

Карло Акутіс народився 3 травня 1991 року в Лондоні, куди його батьки Андреа та Антонія виїхали з Мілану в пошуках праці. Коли сім'я повернулася до Мілану, у віці 12 років він розпочав практику щоденної участі в Євхаристії та щотижневої сповіді.

Не маючи спеціальної освіти, створював сайти та програми. Карло був автором веб-сайтів про євхаристійні чуда та католицьких святих. Він називав Євхаристію дорогою до неба.

Закінчив Міланську середню школу імені папи Льва XIII з класичним профілем. Його девізом було: «Всі народжуються як оригінали, але багато хто помирає як фотокопія». Він також за життя допомагав своїм однокласникам, яких цькували, і бездомним.

За два місяці до смерті він дізнався, що хворий на лейкемію. Його хвороба, яка мала гострий перебіг, розвивалася дуже швидко. Карло Акутіс помер 12 жовтня 2006 року, жертвуючи своє життя за папу і за Церкву. Похований у Ассізі.

Під час поховання, за словами матері, церква була «настільки переповнена, що багатьом людям довелося чекати знадвору».

Процес беатифікації розпочався в Міланській архідієцезії в 2013 році. 5 липня 2018 року папа Франциск видав декрет про героїчність його чеснот, а 21 лютого 2020 року затвердив чудо за його заступництвом — зцілення дитини в Бразилії, відкривши цим шлях до беатифікації. Якщо Ватикан припише Акутісу ще одне диво, він буде зарахований до лику блаженних і стане покровителем інтернету. Беатитфікаційні урочистості призначені на 10 жовтня 2020 року і пройдуть в Ассізі.

Усього католицька церква визнає понад 10 тисяч святих, але серед них майже немає дітей або підлітків, а також покровителів сучасних технологій.

Новости по теме

Человеческая память работает так же, как поисковые системы.

Новое исследование о том, как мозг оперирует десятками тысяч слов было опубликовано в журнале Nature Human Behaviour. Ученые обратили внимание, что некоторые из них запоминаются гораздо лучше других, и попытались найти этому объяснение.

Комедийный сериал Netflix "Метод Комински" продлили на третий сезон.

Netflix продлил комедийный сериал "Метод Комински" на третий сезон, который станет финальным. Об этом сообщает Deadline.

1

Игрок собрал все варианты действий при прохождении одного задания из Cyberpunk 2077.

В недавних превью Cyberpunk 2077, которые подготовлены на основе первых четырёх часов прохождения, пресса отмечала высокую вариативность при выполнении заданий.

2

Как работает полноценный режим «Картинка в картинке» в MIUI 12.

Компания Xiaomi в конце апреля в Китае презентовала новую фирменную оболочку MIUI 12 для своих устройств, а одним из ключевых нововведений стало появление в прошивке полноценного режима «Картинка в картинке».

1

Жителя Сингапура оштрафовали на $72 000 за рекламу пирамиды OneCoin.

Гражданин Сингапура Фок Сенг признан виновным в продвижении криптовалютной пирамиды OneCoin. По версии следствия, жертвами его деятельности стали более тысячи человек, сообщает CoinDesk.

1

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie