Презентація аналітичної збірки “Безпека людини: особливості та можливості впровадження в Україні”.

UA - Презентація аналітичної збірки “Безпека людини: особливості та можливості впровадження в Україні”.

Безпека — це передусім про людину та її права. Донедавна поширеним був концепт національної безпеки, сфокусований на захисті держав від зовнішніх небезпек. Проте якщо перемикнути увагу на безпеку людини та спільноти, можна побачити комплексні проблеми й виклики, які постають перед сучасним людством та напряму загрожують його існуванню. Пандемія, зміна клімату, соціальна несправедливість, фізичне насильство — це лише деякі з переліку викликів, із якими світ стикається щодня.

Безпека — це про повагу та взаємодію у спільноті, фізичну безпеку та справедливе правосуддя, економічну впевненість, охорону здоров’я, про міста й середовище, в якому ми живемо. У який би спосіб ми не говорили про людську безпеку — ми говоримо про захист усієї сукупності прав і свобод людей, а також про механізми управління, що створюють всі умови для такого захисту.

За результатами дослідження “Безпека людини: оцінка та очікування мешканців та мешканок чотирьох областей України” Фонду ім. Гайнріха Бьолля, поняття безпека людини трактують як повноцінне функціонування та адекватне управління різними сферами буття соціуму, що зрештою формує у людей відчуття комфортності та захищеності.

Під час презентації збірки аналітичних записок “Безпека людини: особливості та можливості впровадження в Україні” аналітики розглянуть такі елементи безпеки людини в Україні, як політична та персональна безпека, безпека спільноти, правоохоронна діяльність та безпека, кліматична безпека в містах та обговорять, як розвивати відповідні політики в Україні.

RU - Презентация аналитического сборника "Безопасность человека: особенности и возможности внедрения в Украине"

Безопасность — это прежде всего о человеке и его правах. До недавнего времени был распространен концепт национальной безопасности, сфокусированный на защите государств от внешних опасностей. Однако, если переключить внимание на безопасность человека и общества, можно увидеть комплексные проблемы и вызовы, которые встают перед современным человечеством и напрямую угрожают его существованию. Пандемия, изменение климата, социальная несправедливость, физическое насилие — лишь некоторые из перечня вызовов, с которыми мир сталкивается ежедневно.

Безопасность — это об уважении и взаимодействии в сообществе, физической безопасности и справедливом правосудии, экономической уверенности, здравоохранении, о городах и среде, в которой мы живем. Как бы мы ни говорили о человеческой безопасности — мы говорим о защите всей совокупности прав и свобод людей, а также о механизмах управления, создающих все условия для такой защиты.

По результатам исследования "Безопасность человека: оценка и ожидания жителей и жительниц четырех областей Украины" Фонда им. Генриха Бёлля, понятие "безопасность человека" трактуют как полноценное функционирование и адекватное управление разными сферами бытия социума, что в конечном счете формирует у людей чувство комфортности и защищенности.

Во время презентации сборника аналитических записок "Безопасность человека: особенности и возможности внедрения в Украине" аналитики рассмотрят такие элементы безопасности человека в Украине, как политическая и персональная безопасность, безопасность сообщества, правоохранительная деятельность и безопасность, климатическая безопасность в городах и обсудят, как развивать соответствующие политики в Украине.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Лукашенко обещает направить на границу с Украиной  «целый контингент».

Лукашенко обещает направить на границу с Украиной «целый контингент».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Беларусь #Лукашенко Детальнее в материале: UA - Що у Путіна в голові, то у Лукашенка на язику. Самопроголошений лідер Білорусі видав чергову порцію дивних тез. Мовляв...

Полицейские автомобили-фантомы уже курсируют по дорогам Киева.

Полицейские автомобили-фантомы уже курсируют по дорогам Киева.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина #авто Детали в материале: UA - Якщо ви автомобіліст та за останній рік вивчили всі місця розташування камер фіксації швидкості, то тепер на таких розумників п...

Американские СМИ случайно  «присоединили»  Харьков к России.

Американские СМИ случайно «присоединили» Харьков к России.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #США #Украина Детали в материале: UA - Несподівана зрада від головних партнерів по незалежності України. Американські ЗМІ раптово віддали Харків Росії. Хто це зробив т...

Возобновились переговоры в трехсторонней контактной группе между Украиной и Россией.

Возобновились переговоры в трехсторонней контактной группе между Украиной и Россией.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина #Россия Детали в материале: UA - Вперше цього року представники України, Росії та ОБСЄ провели відеоконференцію. Тривалий час Кремль блокував і ці перемови, в...

Мощный тропический циклон обрушился на остров Мадагаскар: десятки погибших.

Мощный тропический циклон обрушился на остров Мадагаскар: десятки погибших.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Подробности читайте на сайте: UA - Тропічний циклон "Ана" викликав затяжні проливні дощі й вітер зі швидкістю до 85 км/год на Мадагаскарі. В результаті стихії загинули...