Прорив у ПЛР- тестуванні на COVID -19: презентація ПЛР тестів на визначення мутацій.

UA - Єдині тести, сертифіковані ВОЗ, що дозволяють визначати найбільш небезпечні мутації, включно зі штамом ДЕЛЬТА - вже в Україні!

Пресконференція, присвячена презентації ПЛР тестів на визначення мутацій COVID-19 – «SARS-CoV-2 »Bio-Speedy️ SARS-CoV-2-Emerging Plus; vNAT️ Transfer Tube» від компанії виробника Bioeksen R&D Technologies Inc. (Туреччина). Bioeksen R&D Technologies Inc. - один із найбільших розробників передових тестів і вакцин із застосуванням молекулярних технологій для швидкої діагностики патогенів у галузі здоров’я людини, тварин і безпеки хаpчових продуктів.

Офіційним дистриб'ютором від виробника в Україні є «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВІНСЕР Україна», компанія яка від початку пандемії COVID-19 системно займається постачанням ПЛР-тестів до нашої країни.
Компанія Bioeksen може виробляти 2 млн.тестів на день у двох виробничих центрах, які розташовані в Німеччині та Туреччині. Якщо її тести знайдуть широке застосування, то буде розглянута можливість виробництва і в Україні.

Пpедставлені тести є pеволюційним проривом у ПЛР-тестуванні на COVID-19. Комплект Bio-Speedy ️ SARS-CoV-2 Emerging Plus дозволяє обробляти тест від зразка до результатів виявлення SARS-CoV-2 менш ніж за 30 хвилин, одночасно диференціюючи нові варіанти без необхідності секверування ДНК - Штами Альфа, Бета, Гамма, Дельта.

RU - Пресс-конференция, посвященная презентации ПЦР тестов на определение мутаций COVID-19 - «SARS-CoV-2» Bio-Speedy️ SARS-CoV-2 Emerging Plus; vNAT️ Transfer Tube» от компании производителя Bioeksen R & D Technologies Inc. (Турция).

Bioeksen R & D Technologies Inc. - один из крупнейших разработчиков передовых тестов и вакцин с применением молекулярных технологий для быстрой диагностики патогенов в области здоровья человека, животных и безопасности пищевых продуктов.

Официальным дистрибьютором от производителя в Украине является «ТОРГОВЫЙ ДОМ«Винсер Украина », компания которая с начала пандемии COVID-19 системно занимается поставкой ПЦР-тестов в нашу страну.

Компания Bioeksen может производить 2 млн.тестов в день, в двух производственных центрах, расположенных в Германии и Турции. Если ее тесты найдут широкое применение, то будет рассмотрена возможность производства и в Украине.

Пpедставленные тесты являются pеволюцийним прорывом в ПЦР-тестировании на COVID-19. Комплект Bio-Speedy ️ SARS-CoV-2 Emerging Plus позволяет обрабатывать тест от образца к результатам выявления SARS-CoV-2 менее чем за 30 минут, одновременно дифференцируя новые варианты без необходимости секвенирования ДНК - Штаммы Альфа, Бета, Гамма, Дельта.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Найбільші музичні видавці України про проблеми музичної галузі.

Найбільші музичні видавці України про проблеми музичної галузі.

UA - Найбільші музичні видавці України про проблеми музичної галузі Головні теми конференції: криза на музичному ринку України; блокування зборів та втрата артистами і авторами понад 65 млн.грн. у 2021 році та інші факти; негативні наслідки прийня...

Украинские полярники со станции  «Академик Вернадский»  показали своих милых соседей-пингвинов.

Украинские полярники со станции «Академик Вернадский» показали своих милых соседей-пингвинов.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Подробности читайте на сайте: UA - Українські полярники показали дитинчат пінгвінів біля української станції "Академік Вернадський". Окрім цього науковці розповіли, ск...

Водители каких марок авто чаще всего нарушали в прошлом году на украинских дорогах?.

Водители каких марок авто чаще всего нарушали в прошлом году на украинских дорогах?.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина UA - Як показує практика, їхати на всі гроші в українських водіїв у крові. І як виявилося, натиснути на газ полюбляють не тільки власники крутих і потужних ма...

1

Как Назарбаев и Токаев  «насобирали»  багатства

Как Назарбаев и Токаев «насобирали» багатства

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Казахстан Детали в материале: UA - Нурсултан Назарбаєв на увесь світ відомий своїми багатствами. У власності його сім'ї найдорожча нерухомість по всьому світу. Як от,...

Петра Порошенко отпустили на свободу под личное обязательство.

Петра Порошенко отпустили на свободу под личное обязательство.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Порошенко #Детальнее в материале: UA - Рішення суду, на який чекала вся країна. Печерський суд оголосив запобіжний захід 5-му Президенту України Петру Порошенку. До с...