Лучшие голы в УПЛ-2020

UA - Гармати, ефектні проходи і круті траекторії. Яким був 2020-й рік у наших трансляціях? Найкращі голи УПЛ минулого року.

RU - Пушки, эффектные проходы и крутые траектории. Каким был 2020-й год в наших трансляциях? Лучшие голы УПЛ прошлого года.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
В мире заговорили про  «COVID-паспорты»

В мире заговорили про «COVID-паспорты»

UA - Шанс подорожувати чи поділ людства на сорти? Країни світу заговорили про уникнення карантинних обмежень за допомогою, так званих, COVID-паспортів. Мовляв, ті, хто отримає щеплення від недуги, матимуть більше прав, ніж ті, хто не вакцинувався....

Скоро копы смогут останавливать водителей без причины.

Скоро копы смогут останавливать водителей без причины.

UA - Влада, що фактично не матиме жодних обмежень. Скандальний законопроект про розширення повноважень поліції за номером 2695 планує розглянути депутатське зібрання. Проект зокрема передбачає, що копи отримають право зупиняти будь-який автомобіль...

1 2

В Нидерландах протестуют против введения комендантского часа.

В Нидерландах протестуют против введения комендантского часа.

UA - Відео учорашніх протестів у Ейндговені. RU - Видео вчерашних протестов в Эйндговене.

Задержания на митинге в Москве

Задержания на митинге в Москве

UA - У Росії тривають акції на підтримку Олексія Навального, людей розганяють і затримують. RU - В России продолжаются акции в поддержку Алексея Навального, людей разгоняют и задерживают.

В  Москве на акции задержали ребенка

В Москве на акции задержали ребенка

UA - На Пушкінській площі в Москві проходить акція на підтримку Олексія Навального. RU - На Пушкинской площади в Москве проходит акция в поддержку Алексея Навального.

3 8