Как встретить Новый год в условиях пандемии?

UA - Коронавірус аж ніяк не хоче відступати. Натомість, календар ніхто не відміняв. Чи існують варіанти безпечно зустріти білого металевого бика. Що потрібно робити щоб свято святом залишилось, і не наражатися на небезпеку.

RU - Коронавирус отнюдь не хочет отступать. Зато, календарь никто не отменял. Существуют ли варианты безопасно встретить белого металлического быка. Что нужно делать, чтобы праздник праздником осталось, и не подвергаться опасности.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
В мире заговорили про  «COVID-паспорты»

В мире заговорили про «COVID-паспорты»

UA - Шанс подорожувати чи поділ людства на сорти? Країни світу заговорили про уникнення карантинних обмежень за допомогою, так званих, COVID-паспортів. Мовляв, ті, хто отримає щеплення від недуги, матимуть більше прав, ніж ті, хто не вакцинувався....

Скоро копы смогут останавливать водителей без причины.

Скоро копы смогут останавливать водителей без причины.

UA - Влада, що фактично не матиме жодних обмежень. Скандальний законопроект про розширення повноважень поліції за номером 2695 планує розглянути депутатське зібрання. Проект зокрема передбачає, що копи отримають право зупиняти будь-який автомобіль...

1 2

В Нидерландах протестуют против введения комендантского часа.

В Нидерландах протестуют против введения комендантского часа.

UA - Відео учорашніх протестів у Ейндговені. RU - Видео вчерашних протестов в Эйндговене.

Задержания на митинге в Москве

Задержания на митинге в Москве

UA - У Росії тривають акції на підтримку Олексія Навального, людей розганяють і затримують. RU - В России продолжаются акции в поддержку Алексея Навального, людей разгоняют и задерживают.

В  Москве на акции задержали ребенка

В Москве на акции задержали ребенка

UA - На Пушкінській площі в Москві проходить акція на підтримку Олексія Навального. RU - На Пушкинской площади в Москве проходит акция в поддержку Алексея Навального.

3 8