На Львовщине женщина отсудила комсенсацию из-за перелома, который получила во время гололёда.

UA - Судилася з училищем, яке відповідає за територію, де пані дістала травму. Усіх витрат ті гроші все одно не покриють, твердить потерпіла, адже чотири місяці вона була на лікарняному, а реабілітацію проходить ще й досі. Натомість, училище свою провину не визнає і готує апеляцію.

RU - Судилась с училищем, которое отвечает за территорию, где госпожа получила травму. Всех расходов эти деньги все равно НЕ покроют, утверждает Потерпевшая, ведь четыре месяца она была на больничном, а реабилитацию проходит до сих пор. Зато училище свою виновность не признает и готовит апелляцию.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Джо Байден принял присягу президента США

Джо Байден принял присягу президента США

UA - 78-річний Байден став найстарішим президентом в історії США, який вступив на цю посаду. RU - 78-летний Байден стал старейшим президентом в истории США, вступившим в эту должность.

Сотрудники госохраны не пускали судей КС на рабочие места.

Сотрудники госохраны не пускали судей КС на рабочие места.

UA - Співробітники Управління державної охорони України сьогодні знов не пускали голову Конституційного суду України Олександра Тупицького та ще двох суддів КС – Олександра Касмініна та Володимира Мойсика - на їхні робочі місця. Недопуск суддів Ко...

2

Мощный взрыв в Мадриде

Мощный взрыв в Мадриде

UA - Мощный взрыв в Мадриде, Испания. RU - Потужний вибух у центрі Мадриду, Іспанія.

2 3

Трамп покинул Белый дом

Трамп покинул Белый дом

UA - Відео, як Дональд Трамп сідає у гелікоптер і залишає територію Білого дому. RU - Видео, как Дональд Трамп садится в вертолёт и покидает территорию Белого дома.

1 3

Столичное ДТП: кроссовер против фуры

Столичное ДТП: кроссовер против фуры

UA - Зіткнення трапилося поблизу одного з пішохідних переходів столиці. Ключову роль у цій події зіграло різке гальмування, але водії розповідають різні його причини. Один каже, що робив усе, аби не розчавити людей на переході, а іншій клянеться, ...

1