Природные катаклизмы в 2020 году

UA - Мертві риби, скати, медузи та напівдихаючі акули – проблема екології № 1 по всьому світі, адже в цьому році кількість природних катаклізмів побила всі рекорди. В Україні ж інша рукотворна проблема – вирубка лісів на Закарпатті, що призвела до нещадних потопів і залишила без домівок десятки людей. Цього тижня ми показували розслідування, яке довело, що це не зупинило порушників закону та контрабандистів деревини і вони продовжують свій чорний промисел. Де ж та межа людської жадібності? Та скільки ще природа буде терпіти наші знущання? Про це далі.

RU - Мертвые рыбы, скаты, медузы и напивдихаючи акулы - проблема экологии № 1 по всему миру, ведь в этом году количество природных катаклизмов побила все рекорды. В Украине же другая рукотворная проблема - вырубка лесов на Закарпатье, приведшей к беспощадных потопов и оставила без крова десятки людей. На этой неделе мы показывали расследование, которое показало, что это не остановило нарушителей закона и контрабандистов древесины и они продолжают свой черный промысел. Где же предел человеческой жадности? И сколько еще природа будет терпеть наши издевательства? Об этом далее.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Джо Байден принял присягу президента США

Джо Байден принял присягу президента США

UA - 78-річний Байден став найстарішим президентом в історії США, який вступив на цю посаду. RU - 78-летний Байден стал старейшим президентом в истории США, вступившим в эту должность.

Сотрудники госохраны не пускали судей КС на рабочие места.

Сотрудники госохраны не пускали судей КС на рабочие места.

UA - Співробітники Управління державної охорони України сьогодні знов не пускали голову Конституційного суду України Олександра Тупицького та ще двох суддів КС – Олександра Касмініна та Володимира Мойсика - на їхні робочі місця. Недопуск суддів Ко...

2

Мощный взрыв в Мадриде

Мощный взрыв в Мадриде

UA - Мощный взрыв в Мадриде, Испания. RU - Потужний вибух у центрі Мадриду, Іспанія.

2 3

Трамп покинул Белый дом

Трамп покинул Белый дом

UA - Відео, як Дональд Трамп сідає у гелікоптер і залишає територію Білого дому. RU - Видео, как Дональд Трамп садится в вертолёт и покидает территорию Белого дома.

1 3

Столичное ДТП: кроссовер против фуры

Столичное ДТП: кроссовер против фуры

UA - Зіткнення трапилося поблизу одного з пішохідних переходів столиці. Ключову роль у цій події зіграло різке гальмування, але водії розповідають різні його причини. Один каже, що робив усе, аби не розчавити людей на переході, а іншій клянеться, ...

1