Презентація Ювілейного видання до 100-річчя п'ятидесятницького руху в Україні.

UA - Презентація видання «Історія п’ятидесятництва в Україні», що підготовлене групою дослідників та видане за підтримки видавництва «Саміт-книга» в рамках ювілейної програми.

Группа дослідників особисто презентує книгу.

Вперше, для широкого загалу, яке цікавиться історією України, буде представлено унікальне ювілейне видання, що присвячене століттю п’ятидесятницького руху в Україні.

Книга містить масштабний систематизований історичний матеріал від зародження руху до кінця 80-х рр. ХХ ст. У роботі на підставі використаного принципу вибіркової уваги наголошено на тих аспектах наративу зародження та розвитку вітчизняного п’ятидесятництва, які виявилися найважливішими для його сучасного стану.

Особливу увагу дослідники теми звернули на релігійний та політичний контекст становлення п’ятидесятництва, діяльність початківців та ідейних натхненників, місійну активність та інституційний розвиток руху.

Крім того, у виданні розглянуті особливості державної політики у релігійній сфері, регіоналістичні виміри п’ятидесятництва, його богословські трансформації в досліджуваний період.

Присутнім на заході видання буде доступним за спеціальною пропозицією з особистими автографами дослідників.

RU - Презентация издания «История пятидесятничества в Украине», которое было подготовлено группой исследователей и издано при поддержке издательства «Саммит-книга» в рамках юбилейной программы.

Группа исследователей лично презентует книгу.

Впервые для широкой общественности, которая интересуется историей Украины, будет представлено уникальное юбилейное издание, посвященное столетию пятидесятнического движения в Украине.

Книга содержит масштабный систематизированный исторический материал от зарождения движения до конца 80-х гг. ХХ века. В работе, на основании использованного принципа избирательного внимания, акцентировано на тех аспектах нарратива зарождения и развития отечественного пятидесятничества, которые оказались важными для его современного состояния.

Особое внимание исследователи темы обратили на религиозный и политический контекст становления пятидесятничества, деятельность начинающих и идейных вдохновителей, миссионерскую активность и институциональное развитие движения.

Кроме того, в издании рассмотрены особенности государственной политики в религиозной сфере, регионалистические измерения пятидесятничества, его богословские трансформации в исследуемый период.

Присутствующим на мероприятии издание будет доступно по специальному предложению с личными автографами исследователей.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Новая COVID-волна ковид активирована: больных все больше с каждым днем.

Новая COVID-волна ковид активирована: больных все больше с каждым днем.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина #коронавирус #COVID19 Детали в материале: UA - Коронавірусна статистика стрімко злітає вверх. У деяких областях лікарні вже не можуть прийняти всіх хворих на ...

Годовщина ужасной аварии в Харькове, в которой погибли шесть человек.

Годовщина ужасной аварии в Харькове, в которой погибли шесть человек.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Харьков #ДТП #Зайцева Детали в материале: UA - Аварія, про яку навіть зараз моторошно згадувати. Троща, після якої мільйони українців сперечалися, покарають її призві...

На Кубе образовался гигантский водяной смерч

На Кубе образовался гигантский водяной смерч

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Подробнее читайте по ссылке: UA - На Кубі місцеві жителі стали свідками гігантського водяного смерчу. Як повідомляється, смерч утворився на узбережжі несподівано. Вихо...

1

Как Николай Гонта отмывает деньги с B2B Jewelry

Как Николай Гонта отмывает деньги с B2B Jewelry

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #B2BJewelry Детали в материале: UA - Вінничанин Микола Гонта – автор найбільшої афери сучасної України B2B Jewelry – добудовує черговий маєток, причому на власному ост...

Белорусский кризисный центр открыл школу для беженцев во Львове.

Белорусский кризисный центр открыл школу для беженцев во Львове.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина #Беларусь UA - У Львові білоруський кризовий центр відкрив школу, де біженці із сусідньої країни вивчають те, про що на батьківщині навіть не мріяли. Нинішні ...