Наступного року надходження від податків на тютюн зростуть на 5 мільярдів гривень.

UA - В УНІАН розпочнеться пресконференція на тему: «Наступного року надходження від податків на тютюн зростуть на 5 мільярдів гривень», яку організовує громадська організація «Життя».

17 грудня Верховна Рада України ухвалила рішення, що зберігає для Держбюджету 2021 додаткових 5 мільярдів гривень. Парламент відхилив поправку №175 у законопроєкті №4065, що знижує акциз на ТВЕНи (сигарети для IQOS, glo) та сигарили.
Для порівняння: у 2020 році акциз на ТВЕН становить приблизно 0.34 грн. за штуку, а на сигарети – 1.21 грн за штуку. Завдяки збереженим змінам, у 2021 році акциз на ТВЕНи та сигарети зрівняється та становитиме 1.45 грн за штуку. Тож депутати зберегли запровадження з 1 січня 2021 року однакових акцизів для усіх видів тютюнових виробів (Закон №466-ІХ). Усі тютюнові вироби однаково шкідливі, тому важливо, щоб податки та ціни були високими, таким чином менше дітей та молоді в Україні почне курити.
Учасники пресконференції детальніше розкажуть про підвищення акцизів на ТВЕНи та сигарили і чому тютюнова індустрія намагається усіляко не допустити цих змін?

RU - В УНИАН состоится пресс-конференция на тему: «В следующем году поступления от налогов на табак вырастут на гривен». Организатор пресс-конференции - ГО «Життя».

17 декабря Верховная Рада Украины приняла решение, что сохраняет для Госбюджета 2021 дополнительных 5 миллиардов гривен. Парламент отклонил поправку №175 в законопроекте №4065, что снижает акциз на ТВЕНы (сигареты для IQOS, glo) и сигариллы.
Для сравнения: в 2020 году акциз на ТВЕН составляет примерно 0.34 грн. за штуку, а на сигареты - 1.21 грн за штуку. Благодаря сохранившимся изменениям, в 2021 году акциз на ТВЕНы и сигареты сравняется и составит 1.45 грн за штуку. Поэтому депутаты сохранили введение с 1 января 2021 одинаковых акцизов для всех видов табачных изделий (Закон №466- ІХ). Все табачные изделия одинаково вредны, поэтому важно, чтобы налоги и цены были высокими, таким образом меньше детей и молодежи в Украине начнет курить.
Участники пресс конференции подробнее расскажут о повышении акцизов на ТВЕНы и сигариллы, а также почему табачная индустрия пытается всячески не допустить этих изменений?

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Протесты в России. Кремль пугают танками: Путин переводит стрелки на Украину

Протесты в России. Кремль пугают танками: Путин переводит стрелки на Украину

Кремль пошёл в наступление. Певцы режима и лично Путин протесты сравнивают с революцией и вспоминают 1917 и 1991. Вы хотите как в Париже, а получите как в Китае! Мы будем стоять за спинами женщин и детей! Тем временем в России ищут хозяина дворца....

2

Трагедия в Харькове: как решить проблему незаконного содержания людей в частных заведениях.

Трагедия в Харькове: как решить проблему незаконного содержания людей в частных заведениях.

UA - Пресконференція на тему: “Трагедія у Харкові: як вирішити проблему незаконного утримання людей у приватних закладах”. Організатор: ГО “Україна без тортур”. Коротко про ситуацію. 21 січня внаслідок пожежі у Харківському приватному геріатричном...

1

Последние футбольные новости

Последние футбольные новости

UA - Українські клуби продовжують підготовку до весняної частини у чемпіонаті та єврокубку. Дивіться огляди матчів та коментарі. Рагнар Сігурдссон - він вибивав збірну Англії на Євро, а тепер перейшов у Рух. Микита Шевченко, капітан Зорі, про збор...

1

Берут ли новые копы взятки?

Берут ли новые копы взятки?

UA - Про хитрі способи викачування грошей на дорозі ходили цілі легенди та анекдоти. Всі водії знали про корупційну піраміду людей у погонах. Реформа міліції мала б відправити у минуле такий стан речей. RU - О хитрых способах выкачивания денег на ...

1

Мусоровоз не справился с управлением и проскользил на машины!.

Мусоровоз не справился с управлением и проскользил на машины!.

UA - У некеровану трощу зі схилу покотився багатотонний сміттєвоз. Чавив все, що траплялося шляхом, а там були припарковані автомобілі місцевих. Лічених хвилин вистачило, аби одразу вісім авто знесло на брухт, адже зупинити некерованого монстра лю...