Другий Всеукраїнський лісопромисловий форум – виклики та перспективи лісового сектору України.

UA - Темою обговорення будуть результати Другого Всеукраїнського лісопромислового форуму, який був ініційований ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини» та відбувся 20 травня у рамках 23-ї міжнародної виставки «Деревообробка» у конференцзалі комплексу «Арена Львів», а саме:

- Необхідність ухвалення нових прозорих правил торгівлі деревиною, які забезпечать конкурентоспроможність на світовому ринку і сталий розвиток деревообробних підприємств, збереження робочих місць та невиснажливе ведення лісового господарства.

- Розгляд законопроектів «Про ринок деревини».

- Реформування лісової галузі.

- Сучасний стан торгівлі необробленою деревиною та продажі через електронні торгівельні майданчики.

- Розвиток найбільшої в світі лісової сертифікації PEFC в Україні. Презентація можливостей, які вона відкриває для лісового сектору.

Підсумковим документом форуму стала спільна резолюція учасників, яка буде зачитана на пресконференції, а також направлена прем’єр-міністру України.

RU - Темой обсуждения будут результаты Второго Всеукраинского лесопромышленного форума, который был инициирован ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини» и состоялся 20 мая в рамках 23-й международной выставки «Деревообработка» в конференц-зале комплекса «Арена Львов», а именно:

- Необходимость принятия новых прозрачных правил торговли древесиной, которые обеспечат конкурентоспособность на мировом рынке и устойчивое развитие деревообрабатывающих предприятий, сохранения рабочих мест и неизнурительное ведения лесного хозяйства.

- Рассмотрение законопроектов «О рынке древесины».

- Реформирование лесной отрасли.

- Современное состояние торговли необработанной древесиной и продажи через электронные торговые площадки.

- Развитие крупнейшей в мире лесной сертификации PEFC в Украине. Презентация возможностей, которые она открывает для лесного сектора.

Итоговым документом форума стала совместная резолюция участников, которая будет зачитана на пресс-конференции, а также направлена ​​премьер-министру Украины.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Аферы украинских форекс-компаний. Угрозы журналистам-расследователям.

Аферы украинских форекс-компаний. Угрозы журналистам-расследователям.

UA - Афери українських форекс-компаній. Погрози журналістам-розслідувачам Організатор: інформаційне агентство "Новини України" Тематичні блоки пресконференції: • Проблема відсутності державного регулювання форекс-діяльності в Україні та наслідки ц...

11 2

Депутат Николай Тищенко снова нарушает локдаун!

Депутат Николай Тищенко снова нарушает локдаун!

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Поки ви ховаєтесь від локдауну вдома чи на природі, Слуга Народу Микола Тищенко як завжди плює на жорсткий карантин і святкує на повну! День Народження своєї друж...

12 1

Зачем Путин стягивает войска к украинским границам?.

Зачем Путин стягивает войска к украинским границам?.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Наскільки багато їх вже перекинули? І чи можливо, що військова техніка на сході є лише відволікаючим маневром? Від чого тоді відволікають? І до чого тут Крим? Роз...

5

Новый дворец Путина!

Новый дворец Путина!

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Навальний за гратами, а його справа у викритті статків та маєтків Путіна живе. Цього разу його колеги ретельно дослідили улюблену дачу диктатора на півострові Вал...

19

Лукашенко заявил, что на него  «готовилось покушение».

Лукашенко заявил, что на него «готовилось покушение».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Після невдалої спроби революції в Білорусі Лукашенко очікувано розпочинає велику чистку країни від незгодних з його політикою. Одним з кроків такої чистки стало н...

5 1