Как епропейцы воспринимают локдаун?

UA - На сьогоднішній день влада Німеччини радикально просить скоротити контакти. А в регіонах, де хвороба шириться особливо швидко, діятиме заборона відходити від дому далі, ніж 15 кілометрів. Заходи запровадили щонайменше до кінця місяця. Тим часом у країні щеплення від коронавірусу отримали вже понад півмільйона людей. Як сприймають німці ці правила і чи дотримуються їх, дивіться.

RU - На сегодняшний день власти Германии радикально просит сократить контакты. А в регионах, где болезнь распространяется особенно быстро, действовать запрет отходить от дома дальше, чем 15 километров. Мероприятия ввели минимум до конца месяца. Между тем в стране прививки от коронавируса получили уже более полумиллиона человек. Как воспринимают немцы эти правила и соблюдают их, смотрите.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Джо Байден принял присягу президента США

Джо Байден принял присягу президента США

UA - 78-річний Байден став найстарішим президентом в історії США, який вступив на цю посаду. RU - 78-летний Байден стал старейшим президентом в истории США, вступившим в эту должность.

Сотрудники госохраны не пускали судей КС на рабочие места.

Сотрудники госохраны не пускали судей КС на рабочие места.

UA - Співробітники Управління державної охорони України сьогодні знов не пускали голову Конституційного суду України Олександра Тупицького та ще двох суддів КС – Олександра Касмініна та Володимира Мойсика - на їхні робочі місця. Недопуск суддів Ко...

2

Мощный взрыв в Мадриде

Мощный взрыв в Мадриде

UA - Мощный взрыв в Мадриде, Испания. RU - Потужний вибух у центрі Мадриду, Іспанія.

2 3

Трамп покинул Белый дом

Трамп покинул Белый дом

UA - Відео, як Дональд Трамп сідає у гелікоптер і залишає територію Білого дому. RU - Видео, как Дональд Трамп садится в вертолёт и покидает территорию Белого дома.

1 3

Столичное ДТП: кроссовер против фуры

Столичное ДТП: кроссовер против фуры

UA - Зіткнення трапилося поблизу одного з пішохідних переходів столиці. Ключову роль у цій події зіграло різке гальмування, але водії розповідають різні його причини. Один каже, що робив усе, аби не розчавити людей на переході, а іншій клянеться, ...

1