Індекс Шерингової Економіки: майбутнє шерингу в Києві та Україні.

UA - Пресконференція Consumer Choice Center, міжнародної організації захисту права споживачів на вибір, на тему: “Індекс Шерингової Економіки: майбутнє шерингу в Києві та Україні”

Мова піде про наступні питання: у липні Consumer Choice Center опублікував свій щорічний Sharing Economy індекс, який підкреслює найбільш динамічні міста світу, де розвивається економіка спільного користування (sharing economy). Київ вдруге потрапив в топ-10. Даний Індекс буде презентовано на прес-конференції.

Для Києва та й України загалом дуже важливо залишатись відкритими до інновацій та економіки спільного споживання, адже вони не тільки забезпечують добробут українських споживачів, а й роблять нашу країну більш привабливою для іноземців. Однак, оскільки шерингові послуги, особливо електросамокати, набирають популярності в столиці зі швидкістю світла, постає питання про те, як правильно регулювати користування ними. Зокрема, це стосується обмежень швидкості, місць паркувань, та особливих зон.

Є всі підстави очікувати, що в недалекому майбутньому такі ж питання постануть щодо врегулювання стосовно інших типів шеренгу квартир, машин, та різних способів перевезення.

Саме тому принципово важливо налагодити діалог між споживачами, шеринговими компаніями та владою.

RU - Пресс-конференция Consumer Choice Center, международной организации защиты прав потребителей на выбор, на тему: "Индекс шеринг-экономики: будущее шеринга в Киеве и Украине"

Речь пойдет о следующих вопросах: в июле Consumer Choice Center опубликовал свой ежегодный Sharing Economy индекс, который подчеркивает наиболее динамичные города мира, где развивается экономика совместного пользования (sharing economy). Киев во второй раз попал в топ-10. Данный Индекс будет представлен на пресс-конференции.

Для Киева и Украины в целом очень важно оставаться открытыми к инновациям и экономике ​​совместного потребления, ведь они не только обеспечивают благосостояние украинских потребителей, но и делают нашу страну более привлекательной для иностранцев. Однако, поскольку шеринговые услуги, особенно электросамокаты, набирают популярность в столице со скоростью света, возникает вопрос о том, как правильно их регулировать. В частности, это касается ограничений скорости, мест парковок, и особых зон.

Есть все основания ожидать, что в скором будущем такие же вопросы возникнут по урегулированию других типов шеренга таких як шеринг квартир, машин и различных способов перевозки.

Именно поэтому принципиально важно наладить диалог между потребителями, шеринговыми компаниями и властью.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Лукашенко обещает направить на границу с Украиной  «целый контингент».

Лукашенко обещает направить на границу с Украиной «целый контингент».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Беларусь #Лукашенко Детальнее в материале: UA - Що у Путіна в голові, то у Лукашенка на язику. Самопроголошений лідер Білорусі видав чергову порцію дивних тез. Мовляв...

Полицейские автомобили-фантомы уже курсируют по дорогам Киева.

Полицейские автомобили-фантомы уже курсируют по дорогам Киева.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина #авто Детали в материале: UA - Якщо ви автомобіліст та за останній рік вивчили всі місця розташування камер фіксації швидкості, то тепер на таких розумників п...

Американские СМИ случайно  «присоединили»  Харьков к России.

Американские СМИ случайно «присоединили» Харьков к России.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #США #Украина Детали в материале: UA - Несподівана зрада від головних партнерів по незалежності України. Американські ЗМІ раптово віддали Харків Росії. Хто це зробив т...

Возобновились переговоры в трехсторонней контактной группе между Украиной и Россией.

Возобновились переговоры в трехсторонней контактной группе между Украиной и Россией.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина #Россия Детали в материале: UA - Вперше цього року представники України, Росії та ОБСЄ провели відеоконференцію. Тривалий час Кремль блокував і ці перемови, в...

Мощный тропический циклон обрушился на остров Мадагаскар: десятки погибших.

Мощный тропический циклон обрушился на остров Мадагаскар: десятки погибших.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Подробности читайте на сайте: UA - Тропічний циклон "Ана" викликав затяжні проливні дощі й вітер зі швидкістю до 85 км/год на Мадагаскарі. В результаті стихії загинули...