Презентація звіту Східної правозахисної групи – «Політична окупація РФ в ОРДЛО».

UA - Прес-конференція на тему: «Презентація звіту Східної правозахисної групи – «Політична окупація РФ в ОРДЛО». Та відповідь правозахисної групи пропагандистам РФ стосовно інформаційного нападу на організацію».
Представники громадської організації «Східна правозахисна група» презентують звіт про діяльність політичної партії РФ в ОРДЛО відносно керування процесами створення та функціонуванню апаратів окупаційних адміністрацій РФ в ОРДЛО. Зокрема, про діяльність політичної партії «Справедлива Росія-За правду» на чолі з громадянином РФ Сергієм Міроновим. У звіті буде розкрита діяльності партії з 2014 по 2021 рік на тимчасово окупованих територіях РФ в Луганської та Донецької областей з питань паспортизації РФ в ОРДЛО, просуванню освіти РФ в ОРДЛО та ін.
На прес-конференції будуть озвучені плани Кремля відносно участі у виборах до Державної думи РФ в 2021 році мешканців ОРДЛО. У 2021 році партія «Справедлива Росія» відкрила філіал в ОРДЛО та запропонувала деяким «громадським діячам» ОРДЛО балотуватися до Державної Думи РФ. Такі дії учасники заходу називають політичною окупацією.
Також, спікери зроблять заяву щодо дій пропагандистів РФ відносно СПГ та повідомлять про інформаційні напади , які були здійснені на Східну правозахисну групу за останні сім місяців.

RU - Пресс-конференция на тему: «Презентация отчета Восточной правозащитной группы - «Политическая оккупация РФ в ОРДЛО ». И ответ правозащитной группы пропагандистам РФ относительно информационного нападения на организацию».
Представители общественной организации «Восточная правозащитная группа» презентуют отчет о деятельности политической партии РФ в ОРДЛО относительно управления процессами создания и функционирования аппаратов оккупационных администраций РФ в ОРДЛО. В частности, о деятельности политической партии «Справедливая Россия - За правду» во главе с гражданином РФ Сергеем Мироновым. В отчете будет раскрыта деятельности партии с 2014 по 2021 год на временно оккупированных территориях РФ в Луганской и Донецкой областей по вопросам паспортизации РФ в ОРДЛО, продвижению образования РФ в ОРДЛО и др.
На пресс-конференции будут озвучены планы Кремля относительно участия в выборах в Государственную думу РФ в 2021 году жителей ОРДЛО. В 2021 году партия «Справедливая Россия» открыла филиал в ОРДЛО и предложила некоторым «общественным деятелям» ОРДЛО баллотироваться в Государственную Думу РФ. Такие действия участники мероприятия называют политической оккупацией.
Также, спикеры сделают заявление относительно действий пропагандистов РФ относительно ВПГ и сообщат об информационных нападения, которые были совершены на Восточную правозащитную группу за последние семь месяцев.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Аферы украинских форекс-компаний. Угрозы журналистам-расследователям.

Аферы украинских форекс-компаний. Угрозы журналистам-расследователям.

UA - Афери українських форекс-компаній. Погрози журналістам-розслідувачам Організатор: інформаційне агентство "Новини України" Тематичні блоки пресконференції: • Проблема відсутності державного регулювання форекс-діяльності в Україні та наслідки ц...

3 2

Депутат Николай Тищенко снова нарушает локдаун!

Депутат Николай Тищенко снова нарушает локдаун!

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Поки ви ховаєтесь від локдауну вдома чи на природі, Слуга Народу Микола Тищенко як завжди плює на жорсткий карантин і святкує на повну! День Народження своєї друж...

7 1

Зачем Путин стягивает войска к украинским границам?.

Зачем Путин стягивает войска к украинским границам?.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Наскільки багато їх вже перекинули? І чи можливо, що військова техніка на сході є лише відволікаючим маневром? Від чого тоді відволікають? І до чого тут Крим? Роз...

3

Новый дворец Путина!

Новый дворец Путина!

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Навальний за гратами, а його справа у викритті статків та маєтків Путіна живе. Цього разу його колеги ретельно дослідили улюблену дачу диктатора на півострові Вал...

9

Лукашенко заявил, что на него  «готовилось покушение».

Лукашенко заявил, что на него «готовилось покушение».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Після невдалої спроби революції в Білорусі Лукашенко очікувано розпочинає велику чистку країни від незгодних з його політикою. Одним з кроків такої чистки стало н...

2 1