Презентація звіту Східної правозахисної групи – «Політична окупація РФ в ОРДЛО».

UA - Прес-конференція на тему: «Презентація звіту Східної правозахисної групи – «Політична окупація РФ в ОРДЛО». Та відповідь правозахисної групи пропагандистам РФ стосовно інформаційного нападу на організацію».
Представники громадської організації «Східна правозахисна група» презентують звіт про діяльність політичної партії РФ в ОРДЛО відносно керування процесами створення та функціонуванню апаратів окупаційних адміністрацій РФ в ОРДЛО. Зокрема, про діяльність політичної партії «Справедлива Росія-За правду» на чолі з громадянином РФ Сергієм Міроновим. У звіті буде розкрита діяльності партії з 2014 по 2021 рік на тимчасово окупованих територіях РФ в Луганської та Донецької областей з питань паспортизації РФ в ОРДЛО, просуванню освіти РФ в ОРДЛО та ін.
На прес-конференції будуть озвучені плани Кремля відносно участі у виборах до Державної думи РФ в 2021 році мешканців ОРДЛО. У 2021 році партія «Справедлива Росія» відкрила філіал в ОРДЛО та запропонувала деяким «громадським діячам» ОРДЛО балотуватися до Державної Думи РФ. Такі дії учасники заходу називають політичною окупацією.
Також, спікери зроблять заяву щодо дій пропагандистів РФ відносно СПГ та повідомлять про інформаційні напади , які були здійснені на Східну правозахисну групу за останні сім місяців.

RU - Пресс-конференция на тему: «Презентация отчета Восточной правозащитной группы - «Политическая оккупация РФ в ОРДЛО ». И ответ правозащитной группы пропагандистам РФ относительно информационного нападения на организацию».
Представители общественной организации «Восточная правозащитная группа» презентуют отчет о деятельности политической партии РФ в ОРДЛО относительно управления процессами создания и функционирования аппаратов оккупационных администраций РФ в ОРДЛО. В частности, о деятельности политической партии «Справедливая Россия - За правду» во главе с гражданином РФ Сергеем Мироновым. В отчете будет раскрыта деятельности партии с 2014 по 2021 год на временно оккупированных территориях РФ в Луганской и Донецкой областей по вопросам паспортизации РФ в ОРДЛО, продвижению образования РФ в ОРДЛО и др.
На пресс-конференции будут озвучены планы Кремля относительно участия в выборах в Государственную думу РФ в 2021 году жителей ОРДЛО. В 2021 году партия «Справедливая Россия» открыла филиал в ОРДЛО и предложила некоторым «общественным деятелям» ОРДЛО баллотироваться в Государственную Думу РФ. Такие действия участники мероприятия называют политической оккупацией.
Также, спикеры сделают заявление относительно действий пропагандистов РФ относительно ВПГ и сообщат об информационных нападения, которые были совершены на Восточную правозащитную группу за последние семь месяцев.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
В парламенте могут принять законопроект, который позволит украинцам получать огнестрельное оружие.

В парламенте могут принять законопроект, который позволит украинцам получать огнестрельное оружие.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Про необхідність такого закону говорять чи не всі 30 років незалежності України. Але досі документа, який регулював би володіння, носіння та використання пістолет...

2 3

Мэр Ялты угостила Путина вином за $100 000 и может за это сесть в тюрьму.

Мэр Ялты угостила Путина вином за $100 000 и может за это сесть в тюрьму.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина #Крым #Россия #Путин UA - Відкрила пляшку вина, чим вчинила державну зраду та отримала перспективу 20 річного ув’язнення. Якщо ви думаєте, що це якась дурниця...

7 1

На выборах в Госдуму РФ заставляют голосовать жителей оккупированного Донбасса.

На выборах в Госдуму РФ заставляют голосовать жителей оккупированного Донбасса.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина #Россия #Донбасс Детали в материале: UA - Сьогодні в Росії вибори в Держдуму і головним скандалом стало те, що на них змушують голосувати жителів окупованого ...

На корону  «Мисс Украина — 2021»  претендуют 25 участниц.

На корону «Мисс Украина — 2021» претендуют 25 участниц.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #лайт #МиссУкраина Детали в материале: UA - На відбір пішло півроку. Організатори провели кастинги по всіх великих містах та розглянули тисячі онлайн-анкет. Шукали дів...

5 1

Михаил Поплавский открывает первый в мире ТикТок факультет.

Михаил Поплавский открывает первый в мире ТикТок факультет.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Детали в материале: UA - Поки влада лише говорить він бере і робить. Михайло Поплавський власноруч радикально реформує освіту в Україні. За це його вже називають Ілоно...

2 1