Черная экспертиза в строительстве: прямая угроза для жизни миллионов украинский.

UA - Круглий стіл на тему: «Чорна експертиза в будівництві: пряма загроза для життя мільйонів українців. Як з нею боротися?».

Організатори: Національний експертно-будівельний альянс України.

Планується обговорити проблеми з неякісною експертизою, демпінгом та недобросовісною поведінкою деяких учасників експертного середовища.

Нині в Україні склалась негативна тенденція у сфері дозвільної документації та експертизи в будівництві. Спостерігається значне зниження якості проєктної документації, експертизи такої документації, нехтування встановленими процедурами та нормами.

Необхідно також відмітити процес «перекидання» повноважень та відповідальності у сфері видачі дозвільної документації, постійні корупційні скандали, перманентну неврегульованість та відсутність чітких процедур та механізмів.

До речі: успіх урядової програми «Велике будівництво» багато в чому залежить і від якісної експертизи проєктної документації. Як приклад, «чорна» експертиза призводить до реалізації неякісного проєкту будівництва, а відповідно – до погіршення якості і безпеки об’єктів, які де-факто не відповідають ДБН, ДСТУ та можуть бути небезпечними для користувачів.

Внаслідок цього втрачається довіра інвесторів до України, адже саме за інвестиційні кошти здійснюється більшість великих інфраструктурних проєктів. Як наслідок, неякісна інфраструктура веде до зниження привабливості інвестування в інші галузі та гальмує розвиток країни.

До участі запрошуються народні депутати України, представники Мінрегіону, професійний об’єднань, громадських організацій, експертних організацій, інші представники ринку.

RU - Круглый стол на тему : «Черная экспертиза в строительстве: прямая угроза для жизни миллионов украинский. Как с ней бороться?».

Организаторы: Национальный экспертно-строительный альянс Украины.

Планируется обсудить проблемы с некачественной экспертизой, демпингом и недобросовестным поведением некоторых участников экспертной среды.

Сейчас в Украине сложилась негативная тенденция в сфере разрешительной документации и экспертизы в строительстве. Наблюдается значительное снижение качества проектных документации, экспертизы такой документации, пренебрежение установленными процедурами и нормами.

Необходимо также отметить процесс «опрокидывания» полномочий и ответственности в сфере выдачи разрешительной документации, постоянные коррупционные скандалы, перманентный неурегулированность и отсутствие четких процедур и механизмов.

Кстати: успех правительственной программы «Большая стройка» во многом зависит и от качественной экспертизы проектно документации. В качестве примера, «черная» экспертиза приводит к реализации некачественного проекту строительства, а соответственно - к ухудшению качества и безопасности объектов, которые де-факто не соответствуют ДБН, ДСТУ и могут быть опасными для пользователей.

В результате теряется доверие инвесторов к Украине, ведь именно за инвестиционные средства осуществляется большинство крупных инфраструктурных проектов. Как следствие, плохая инфраструктура ведет к снижению привлекательности инвестирования в другие отрасли и тормозит развитие страны.

К участию приглашаются народные депутаты Украины, представители Минрегиона, профессиональный объединений, общественных организаций, экспертных организаций, другие представители рынка.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Аферы украинских форекс-компаний. Угрозы журналистам-расследователям.

Аферы украинских форекс-компаний. Угрозы журналистам-расследователям.

UA - Афери українських форекс-компаній. Погрози журналістам-розслідувачам Організатор: інформаційне агентство "Новини України" Тематичні блоки пресконференції: • Проблема відсутності державного регулювання форекс-діяльності в Україні та наслідки ц...

9 2

Депутат Николай Тищенко снова нарушает локдаун!

Депутат Николай Тищенко снова нарушает локдаун!

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Поки ви ховаєтесь від локдауну вдома чи на природі, Слуга Народу Микола Тищенко як завжди плює на жорсткий карантин і святкує на повну! День Народження своєї друж...

11 1

Зачем Путин стягивает войска к украинским границам?.

Зачем Путин стягивает войска к украинским границам?.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Наскільки багато їх вже перекинули? І чи можливо, що військова техніка на сході є лише відволікаючим маневром? Від чого тоді відволікають? І до чого тут Крим? Роз...

3

Новый дворец Путина!

Новый дворец Путина!

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Навальний за гратами, а його справа у викритті статків та маєтків Путіна живе. Цього разу його колеги ретельно дослідили улюблену дачу диктатора на півострові Вал...

17

Лукашенко заявил, что на него  «готовилось покушение».

Лукашенко заявил, что на него «готовилось покушение».

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира UA - Після невдалої спроби революції в Білорусі Лукашенко очікувано розпочинає велику чистку країни від незгодних з його політикою. Одним з кроків такої чистки стало н...

4 1