Нові вимоги до захисту персональних даних - презентація законопроєкту.

UA - Пресконференція, з метою представити новий проєкт Закону України «Про захист персональних даних», розроблений спільною робочою групою двох парламентських Комітетів та Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.
Під час заходу учасники презентують ключові позиції Законопроєкту та розкажуть про його актуальність для України.
Пресконференція стане початком серії публічних обговорень Законопроєкту із громадськістю та професійними колами перед його реєстрацією.
Після ухвалення цей закон у поєднанні з Конституцією слугуватиме основою для захисту персональних даних як у державному, так і в приватному секторах, а також для законодавчих органів під час ухвалення правових актів, що регулюють обробку й безпеку персональних даних. Окрім того, його ухвалення дозволить виконати зобов’язання України перед Радою Європи і Європейським Союзом у сфері захисту персональних даних, зокрема щодо узгодження норм із вимогами Конвенції 108+ і Регламенту Європейського парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 (GDPR).

RU - Пресс-конференция, с целью представить новый проект Закона Украины «О защите персональных данных», разработанный совместной рабочей группой двух парламентских комитетов и Офиса Уполномоченного Верховной Рады по правам человека.
Во время мероприятия участники представят ключевые позиции Законопроекта и расскажут о его актуальности для Украины.
Пресс-конференция станет началом серии публичных обсуждений Законопроекта с общественностью и профессиональными кругами перед его регистрацией.
После принятия этот закон в соединении с Конституцией будет служить основой для защиты персональных данных как в государственном, так и в частном секторах, а также для законодательных органов при принятии правовых актов, регулирующих обработку и безопасность персональных данных. Кроме того, его принятие позволит выполнить обязательства Украины перед Советом Европы и Европейским Союзом в сфере защиты персональных данных, в частности по согласованию норм с требованиями Конвенции 108+ и Регламента Европейского парламента и Совета (ЕС) 2016/679 (GDPR).

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Как остановить распространение коронавируса в Украине?.

Как остановить распространение коронавируса в Украине?.

UA - Максим Степанов розповів, як зупинити поточну хвилю розповсюдження коронавірусу в Україні. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Максим Степанов рассказал, как остановить текущую волну распространения коронавируса в Украине.

Будут ли найдены деньги для вакцин от COVID-19?

Будут ли найдены деньги для вакцин от COVID-19?

UA - Максим Степанов наголосив, що МОЗ має план подальших дій у боротьбі з коронавірусом та запевнив: необхідні гроші на вакцинацію будуть знайдені. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Максим Степанов отметил, что Минздрав имеет план...

Можно ли привлечь к уголовной ответственности  «ковидных экспертов» ?.

Можно ли привлечь к уголовной ответственности «ковидных экспертов» ?.

UA - Лікар-реаніматолог з Ізраїлю Борис Бриль. Медик наголосив: нефахівців, які займаються лікуванням хворих на коронавірус, можна притягнути до кримінальної відповідальності. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Врач-реаниматолог из ...

1

Как правильно лечить больных коронавирусом?

Как правильно лечить больных коронавирусом?

UA - Лікар-реаніматолог з Ізраїлю Борис Бриль. Він розповів про симптоми хвороби та доцільне лікування хворих на коронавірус. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Врач-реаниматолог из Израиля Борис Брыль. Он рассказал о симптомах боле...

2

Лекарства от коронавируса, обновление в Фейсбуке и аукцион на миллионы евро.

Лекарства от коронавируса, обновление в Фейсбуке и аукцион на миллионы евро.

UA - У Мадриді на аукціоні переплутали авторів. Як коштовну картину Караваджи, яку оцінюють в мільйони євро, ледь не продали за півтори тисячі? Та унікальне дослідження індійських вчених, які знайшли альтренативні ліки від коронавірусу. Більше – в...

2