В Запорожье суд выпустил мужчину, который расстрелял владельца ресторана.

UA - Ледве не вбив двох чоловіків, а вийшов з під варти. 27-річному стрілку, який скоїв замах на вбивство власника ресторану та рік тому розстріляв чоловіка, Запорізький суд змінив міру запобіжного заходу на домашній арешт. Відтепер чоловік, який випустив повну обойму у власника закладу та його зятя через відмову у випивці, перебуває вдома. Та мешкає всього за декілька будинків від своєї жертви. Постраждалі вижили, через складні поранення отримали групу інвалідності, але тепер ще більше бояться за своє життя.

RU - Чуть не убил двух мужчин, а вышел из под стражи. 27-летнему стрелку, который совершил покушение на убийство владельца ресторана и год назад расстрелял мужчину, Запорожский суд изменил меру пресечения на домашний арест. Отныне человек, который выпустил полную обойму во владельца заведения и его зятя из-за отказа в выпивке, находится дома. И живет всего за несколько домов от своей жертвы. Пострадавшие выжили, из-за сложных ранений получили группу инвалидности, но теперь еще больше боятся за свою жизнь.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Джо Байден принял присягу президента США

Джо Байден принял присягу президента США

UA - 78-річний Байден став найстарішим президентом в історії США, який вступив на цю посаду. RU - 78-летний Байден стал старейшим президентом в истории США, вступившим в эту должность.

Сотрудники госохраны не пускали судей КС на рабочие места.

Сотрудники госохраны не пускали судей КС на рабочие места.

UA - Співробітники Управління державної охорони України сьогодні знов не пускали голову Конституційного суду України Олександра Тупицького та ще двох суддів КС – Олександра Касмініна та Володимира Мойсика - на їхні робочі місця. Недопуск суддів Ко...

2

Мощный взрыв в Мадриде

Мощный взрыв в Мадриде

UA - Мощный взрыв в Мадриде, Испания. RU - Потужний вибух у центрі Мадриду, Іспанія.

2 3

Трамп покинул Белый дом

Трамп покинул Белый дом

UA - Відео, як Дональд Трамп сідає у гелікоптер і залишає територію Білого дому. RU - Видео, как Дональд Трамп садится в вертолёт и покидает территорию Белого дома.

1 3

Столичное ДТП: кроссовер против фуры

Столичное ДТП: кроссовер против фуры

UA - Зіткнення трапилося поблизу одного з пішохідних переходів столиці. Ключову роль у цій події зіграло різке гальмування, але водії розповідають різні його причини. Один каже, що робив усе, аби не розчавити людей на переході, а іншій клянеться, ...

1