Рух до «зеленої» економіки: без чого не відбудеться «зелений» курс в Україні?.

UA - В УНІАН пресбрифінг на тему: «Рух до «зеленої» економіки: без чого не відбудеться «зелений» курс в Україні?».

Під час проведення пресбрифінгу будуть обговорені наступні питання:

Ø Чим заплатить кожен українець за зволікання в створенні реальних інструментів екотрансформації

Ø Чому Україні економічно та репутаційно вигідно підтримати «зелених» (ВДЕ) на шляху декарбонізаціі та еко інтеграції?

Ø Чому необхідно об’єднати зусилля виконавчим органам влади (Мінрегіонбуд, Міндовкілля, Міненерго, Міносвіти, Мінфін) для посилення інституційної спроможності природоохоронних реформ?

Ø Як позбутися звички перекладання відповідальності і що прискорить рух до «зеленої» економіки? Чим небезпечний популізм і що сьогодні гальмує найбільше екотрансформацію?

Ø Українське законодавство досі не передбачає окремих фінансових інструментів, можливостей чи стимулів для суб'єктів господарювання , щоб переходити на більш «зелені» методи своєї діяльності. Чим це завершиться?

Ø Про низку «заговорених» реформ: яких кроків чекає економіка для екологізаціі від держави (на прикладі реформи управління відходами, механізму ЕСКО, реформи енергоефективності та екоконтролю тощо).

RU - В УНИАН пресс-брифинг на тему: «Движение к «зеленой» экономике: без чего не состоится «зеленый» курс в Украине?».

Во время проведения пресс-брифинга будут обсуждаться следующие вопросы:

Ø Чем заплатит каждый украинец за промедление в создании реальных инструментов экотрансформации?

Ø Почему Украине экономически и репутационно выгодно поддержать «зеленых» (ВИЭ) на пути декарбонизации и эко интеграции?

Ø Почему необходимо объединить усилия исполнительным органам власти (Минрегионстрой, Минокружающей среды, Минэнерго, Минобразования, Минфин) для усиления институциональной способности природоохранных реформ?

Ø Как избавиться от привычки перекладывания ответственности и что ускорит движение к «зеленой» экономике? Чем опасен популизм и сегодня тормозит больше всего экотрансформацию?

Ø Украинское законодательство до сих пор не предусматривает отдельных финансовых инструментов, возможностей или стимулов для субъектов хозяйствования, чтобы переходить на более «зеленые» методы своей деятельности. Чем это закончится?

Ø О ряде «заговоренных» реформ: какие шаги ждет экономика для экологизации от государства (на примере реформы управления отходами, механизма ЭСКО, реформы энергоэффективности и экоконтроля и т.д.).

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Автошоу в Дубае: без супер новинок и эксклюзивов из-за глобального дефицита чипов.

Автошоу в Дубае: без супер новинок и эксклюзивов из-за глобального дефицита чипов.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #лайт #авто UA - Без супер новинок і ексклюзивів. І не так по-багатому, як раніше. У Дубаї стартувало автошоу. Через брак електронних чіпів автогіганти не повезли свої...

Черная пятница: большие скидки или реальная афера?

Черная пятница: большие скидки или реальная афера?

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира Детали в материале: UA - Мріяли зекономити, дочекались чорної п’ятниці, купили, але врешті решт ... програли. Всесвітній день великих знижок, з кожним роком стає все б...

Главные заявления украинского президента на пресс-конференции.

Главные заявления украинского президента на пресс-конференции.

#новости​ #новостионлайн​ #новостиукраины #новини​ #свежиеновости​ #новостимира #Украина #Зеленский Детали в материале: UA - Головною подією тижня беззаперечно стала несподівана пресс-конференція Президента Зеленського. Розмова Гаранта з журналіст...

1 2

«Швидка допомога»  на лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях

«Швидка допомога» на лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях".

UA - На прес-конференції мова піде про проблеми доступу до екстреної медичної допомоги населення прифронтових населених пунктів у Донецької та Луганській областях. Організатор - ГО «Проліска», яка здійснює свою діяльність у населених пунктах, що р...

Всеукраїнська профспілка грального і розважального бізнесу.

Всеукраїнська профспілка грального і розважального бізнесу.

UA - Всеукраїнська профспілка грального і розважального бізнесу – перша галузева організація в Україні, яка створена після вступу у силу Закону про легалізацію азартних ігор у 2020 році. Профспілка вже представлена у 14 регіонах України. Під час п...