Вона знає все про українську моду і українських дизайнерів.

Що треба мати і знати, щоб показати свою колекцію на Ukrainian Fashion Week? Чи варто дивитися Топ-модель по-українськи? Що таке Sustainable fashion і що значить BE SUSTAINABLE! Чому мода не може бути поза політикою. Ірина Данилевська вже майже 25 років опікується розвитком української моди та просуванням її в Україні та за її межами. Вона заснувала знаменитий Ukrainian Fashion Week у 1997, який відкрив і дав дорогу десяткам, якщо не сотням імен українських дизайнерів, навчив українців любити, цінувати і з гордістю носити одяг українських дизайнерів.  

Інтерв'ю торкнулося питань користі чи шкоди від модних ріеліті-шоу, секретів відбору дизайнерів до участі в тижні моди, явища фаст фэшн, етичне ставлення до моди, модну та не модну моду, ставлення суспільства до жінки і людини загалом, явищі дискримінації в українській моді, соціальної відповідальності дизайнерів та можливості бути поза політикою.

Підписуйтеся на канал: https://is.gd/oAJrWN

Читайте наші новини:
https://nv.ua/
https://telegram.me/novoe_vremya
https://twitter.com/tweetsNV


Слідкуйте у Facebook: https://www.facebook.com/novoyevremya/
та Instagram: https://www.instagram.com/nv.ua

Смотреть новость на канале "Новое Время"

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie