«SuperШкола». У Львові створили комедійний дитячий мюзикл

UA - Презентація комедійного дитячого мюзиклу «"SuperШкола", який створили у Львові. Закритий благочинний показ мюзиклу "SuperШкола", який створила телерадіокомпанія "Кадрики" відбудеться у Києві 25 січня у кінотеатрі "Оскар", який знаходиться в торгово-розважальному центрі "Гулівер".

Без жодного фінансування спонсорів та партнерів, в Україні знімають україномовне кіно, яке є надважливим для виховання підростаючого покоління. Зібрані кошти із запрошень на перегляд фільму будуть переданні на благодійність.

"SuperШкола" - це не просто фільм, а комедійний дитячий мюзикл в якому представленні короткі відeо кліпи з тематичними піснями. У цій кінострічці глядачам відкривається таємний план головного героя та його друзів, метою якого – зірвати контрольні. У фільмі глядачі будуть спостерігати не тільки план зриву занять, а й буденні шкільні моменти, напруження стосунків між підлітками, романтичні стосунки між вчителями та перше кохання учнів.

Під час перегляду цього мюзиклу кожен знайде персонажа, котрий схожий до нього за характером чи манерою поведінки. Чи вдасться хлопцям довести план до кінця та з якими труднощами вони зустрінуться на шляху до втілення своєї мети, дивіться у фільмі "SuperШкола".

Режисером та автором ідеї є Ірина Климович.

RU - Презентация комедийного детского мюзикла "SuperШкола ", который создали во Львове. Закрытый благотворительный показ мюзикла "SuperШкола", который создала телерадиокомпания "Кадрики" состоится в Киеве 25 января в кинотеатре "Оскар", который находится в торгово-развлекательном центре "Гулливер".

Без всякого финансирования спонсоров и партнеров, в Украине снимают украиноязычное кино, которое является самым важным для воспитания подрастающего поколения. Собранные средства из приглашений на просмотр фильма будут передаче на благотворительность.

"SuperШкола" - это не просто фильм, а комедийный детский мюзикл в котором представлены короткие видeо клипы с тематическими песнями. В этой киноленте зрителям открывается тайный план главного героя и его друзей, целью которого - сорвать контрольные. В фильме зрители будут наблюдать не только план срыва занятий, но и обычные школьные моменты, напряженные отношения между подростками, романтические отношения между учителями и первая любовь учеников.

Во время просмотра этого мюзикла каждый найдет персонажа, который похож на него по характеру или манере поведения. Удастся ли ребятам довести план до конца и с какими трудностями они встретятся на пути к воплощению своей цели, смотрите в фильме "SuperШкола".

Режиссером и автором идеи является Ирина Климович.

Смотреть новость на канале "УНИАН"
Почему в Киеве до сих пор трамвай не ездит в центр города?.

Почему в Киеве до сих пор трамвай не ездит в центр города?.

UA - Столична влада вже кілька років намагається прокласти трамвайні колії з залізничного вокзалу до центру міста. Проект дорогий, тож гроші на нього можна взяти у Світового банку, який давно чекає від Києва необхідних документів. Остання спроба о...

1

Украинский фермер сам сделал себе трактор!

Украинский фермер сам сделал себе трактор!

UA - Нащо використовувати одну живу кінську силу, коли можна вивести на поле 60. Працював над конструкцією довго. Збирав деталі по крихті, навіть дверні ручки замість автомобільних у хід пішли. Виявилось, що все це було варто результату. До сих по...

3

Путин вспомнил «вежливых людей» и обратился к Украине.

Путин вспомнил «вежливых людей» и обратился к Украине.

Удивительное дело: Путин говорит, что украинцы и русские «одиннарод» или «братские народы». Но памятные даты у нас разные. 27 февраля в России празднуют День сил специальных операций. В Украине вспоминают захват Верховного Совета АРК. Совпадение? ...

2 6

Депутаты  «предлагают»  налог для самоустроенных

Депутаты «предлагают» налог для самоустроенных

UA - Заробив – сплати податок. Самозайнятими активно зацікавилися під куполом Верховної Ради. Репетитори, дизайнери, шофери, гувернантки – усім, хто до тепер офіційно неоформлений, проте має сталий дохід, а головне – бажання працювати "в білу"– пр...

В аэропорту Хельсинки собаки на нюх ищут коронавирус у людей!.

В аэропорту Хельсинки собаки на нюх ищут коронавирус у людей!.

UA - Дозвіл на прохід, від чотирилапих. В аеропорту Гельсінкі службові собаки винюхують коронавірус у пасажирів. До сих пор не подписаны на УНИАН в Telegram? RU - Разрешение на проход от четвероногих. В аэропорту Хельсинки служебные собаки вынюхив...