2323
4.98

ВИ ВЖЕ НЕ НА СТАДІОНІ! Ми можемо втратити країну! - Офіцер ЗСУ Валерій Прозапас.

Валерій Прозапас - зверенення до Президента Володимира Зеленського з приводу останніх подій в Україні.
Сторінка Валерія в ФБ - https://www.facebook.com/rex.prozapas
Відео можна копіювати та розповсюджувати на своїх каналах - з посиланням на сторінку в ФБ Валерія.

Збільшення кількості обстрілів і, відповідно, втрат - це прямий наслідок згубних дій та рішень військово-політичного керівництва країни.

Ще з літа було очевидно, що армію перетворюють на мішень, вона нездатна активно протидіяти окупанту - коли головком агресивно вимагає "нє пострєлівать", НГШ несе брєд про "неприцільний вогонь", а ручні силовики розвернули кампанію з дискредитації ЗСУ.

Цим було розв'язано руки російським окупаційним підрозділам, які знову застосовують великі калібри та активізують роботу снайперів і диверсантів, користуючись пасивністю нашого командування.

Яке ніяк не реагує на втрати, ніби навмисно ігноруючи війну, щоби не дратувати обманутого виборця, ніби якщо по телевізору ніхто не верещіть про "американські кунги", то і проблем нема.

Зверніть увагу - через ситуацію на фронті жодного разу не зібралася РНБО, зато продовжується розкручуватись пропагандиський маховик ДБР з "розслідувань" дій справжнього Головнокомандуючого, який справді будував армію, а не загоняв її в чорне тіло як зараз.

Хіба розстріли наших як в тирі внаслідок липових "перемирій" не варті розслідувань?
Як і збільшення кількості загиблих після "гарантій" та "розведень".

Ситуація явно погіршується, а люди, які брали за неї відповідальність таке враження що самоусунулись - і в такому випадку це вже не просто прорахунки, а межа злочину.

Смотреть новость на канале ""

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie