Україна, що рухається в перед: Трансляція українського сніданку на Мюнхенській конференції.

В межах Мюнхенської конференції з питань безпеки проходить 4-й традиційний Український сніданок.

Темою дискусії, модератором якої буде президент Ради з міжнародних відносин (США) Річард Хаас, стане Україна, що рухається вперед, передає пресслужба Фонду Віктора Пінчука, організатора події.
«З обранням нових Президента та парламенту України в 2019 році реформи і економічні перетворення продовжилися, але водночас розв’язання конфлікту на Сході країни є примарним, незважаючи на перші зроблені кроки. Якими є внутрішні та зовнішні чинники, що формуватимуть політику України в найближчі роки? І яким чином вони позначаться на євроатлантичних перспективах України та на європейській безпеці в цілому? Світові та українські лідери обговорять ці питання та поділяться своїм поглядом на майбутні перспективи», — зазначають організатори.

Спікерами Українського сніданку будуть, зокрема, журналіст Радіо Свобода і колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв; професор Стенфордського університету, політолог Френсіс Фукуяма; заступник генсека НАТО Мірча Джоане; президентка Естонії Керсті Кальюлайд; міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак; прем'єр-міністр Албанії Еді Рама і міністр оборони Швеції Петер Гульквіст.

Подія проходить за підтримки фонду Віктора Пнчука.

Підписуйтеся на канал: https://is.gd/oAJrWN

Читайте наші новини:
https://nv.ua/
https://telegram.me/novoe_vremya
https://twitter.com/tweetsNV

Слідкуйте у Facebook: https://www.facebook.com/novoyevremya/
та Instagram: https://www.instagram.com/nv.ua

Смотреть новость на канале "Новое Время"

Продолжая просматривать Новости Украины (UAZMI), вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь на использование файлов cookie